مزایده ۵۶ خودروی باکیفیت اروپایی تا پایان بهمن ماه

مزایده ۵۶ خودروی باکیفیت اروپایی تا پایان بهمن ماه حراج کن: تا پایان بهمن ماه مزایده 56 اتومبیل با کیفیت اروپایی در گمرک تهران صورت خواهد گرفت.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، مهدی اسلام پناه رییس سازمان ملی استاندارد در بازدید از انبار متروکه گمرک تهران درباره ی ۵۶ خودروی رسوبی در این گمرک اظهار داشت: ۵۶ خودروی وارداتی از نشان های تجاری معتبر و با قیمت های میلیاردی در انبار متروکه ای در گمرک تهران به حال خود رها شده، در صورتیکه سرمایه این کشور است و باید هرچه سریعتر سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی آنها را به مزایده بگذارد.
وی اضافه کرد: سازمان ملی استاندارد برای تاییدیه استاندارد این خودرو ها چک سفید امضا می دهد که مشکلی از نظر استانداردی ندارند و جزو خودروهایی نیستند که متوقف شوند و هر چقدر توقف آنها در انبار متروکه گمرک به طول انجامد به آنها لطمه جدی وارد می شود و هرچه سریعتر باید در چرخه اقتصاد قرار بگیرد.
معاون رییس جمهور افزود: از آنجا که خودرو ها از نوع با کیفیت اروپایی هستند رسوب بیشتر آنها در گمرک لطمه جدی به آنها می رساند که در مراحل بعدی هزینه های زیاد را به همراه خواهد داشت.
اسلام پناه اظهار داشت: باتوجه به ارزش قیمتی، این خودرو ها می توانند منابع و سرمایه خوبی برای کشور باشد که به چرخه اقتصاد کمک نماید همین طور آقای اجتهادی قول داد که تا پایان بهمن در مزایده فوق العاده تکلیف این خودرو ها را روشن کند.
گفتنی است، برای این ۵۶ خودروی انباشت شده در انبار متروکه گمرک که از خودرو های با کیفیت هستند تا پایان ماه جاری (بهمن ۱۴۰۲) مزایده ویژه برگزار می گردد تا دیگر این خودرو ها در سوله اموال تملیکی نباشد.


منبع:

1402/11/10
14:21:59
0.0 / 5
286
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مزایده ۵۶ خودروی باکیفیت اروپایی تا پایان بهمن ماه
نظر شما در مورد مزایده ۵۶ خودروی باکیفیت اروپایی تا پایان بهمن ماه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳