استاندار سمنان خبر داد؛

افتتاح ۲۵۰۰ واحد مسکن ملی در استان سمنان

افتتاح ۲۵۰۰ واحد مسکن ملی در استان سمنان حراج کن: به گزارش حراج کن، استاندار سمنان با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای افتتاح دو هزار و ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن استان، اظهار داشت: این واحدها در مسافرت آتی رئیس جمهور به استان افتتاح و به مالکان واگذار می شود.سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان سمنان بیان نمود: همانطور که در جلسه شورای مسکن استان هم مصوب شد، دو هزار و ۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن برای این سفر آمده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه دستگاههای متولی مأمور هستند تا این تعداد واحد را تا زمان سفر رئیس جمهور آماده افتتاح کنند، اضافه کرد: دیگر اولویتی که دستگاههای ذی ربط با مقوله نهضت ملی مسکن خواهند داشت، واگذاری اراضی در رابطه با طرح جوانی جمعیت و فرزندآوری است.
استاندار سمنان با اشاره به اینکه دستگاههای متولی نهضت ملی مسکن استان موظف می باشند که آماده سازی و قطعه بندی زمینهای نهضت ملی مسکن طرح جوانی جمعیت را صورت دهند، اظهار داشت: تحویل زمین ها برای ساخت خانه های نهضت ملی مسکن در قسمت فرزندآوری و جوانی جمعیت در اولویت قرار دارد.
هاشمی با اشاره به اینکه سومین نکته در زمینه نهضت ملی مسکن اینست که بانکهای عامل در اعطای تسهیلات ساخت همکاری خویش را حفظ کنند، اظهار داشت: باید به اعطای تسهیلات نهضت ملی مسکن در استان سرعت داده شود.
وی با اشاره به اینکه سرعت بخشی به طرح های در ارتباط با فرزندآوری و بافت فرسوده و همینطور مسکن ویلایی از اولویت های ما در مجموعه استان سمنان است، اظهار داشت: ساخت نهضت ملی مسکن در بافت فرسوده می تواند به احیای این بافت ها هم در استان کمک نماید.
استاندار سمنان بیان نمود: یکی از تأکیدات ما اینست که در مقوله نهضت ملی مسکن بافت فرسوده نباید تمرکز در مناطق صرفا برخوردار باشد و باید همه نقاط را مورد لحاظ قرار داد.

1402/10/30
13:25:49
0.0 / 5
281
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتتاح ۲۵۰۰ واحد مسکن ملی در استان سمنان
نظر شما در مورد افتتاح ۲۵۰۰ واحد مسکن ملی در استان سمنان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵