کشف دارو و تجهیزات پزشکی غیر مجاز در یک ساختمان اداری در تهران

کشف دارو و تجهیزات پزشکی غیر مجاز در یک ساختمان اداری در تهران به گزارش حراج کن، مهر نوشت: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیشتر از ۱۴ هزار قلم انواع تجهیزات پزشکی و داروی غیر مجاز از یک ساختمان اداری در مرکز تهران اطلاع داد.سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف محل دپوی تجهیزات پزشکی غیرمجاز در محدوده مرکز تهران شدند. رسیدگی به این پرونده به دنبال اقدامات اطلاعاتی مأموران در دستورکار قرار گرفته و در جریان آن مشخص شد که مقادیری تجهیزات پزشکی غیر مجاز در ساختمانی اداری در مرکز تهران دپو و نگهداری شده است.

وی ضمن اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای بازدید و بازرسی از این محل اضافه کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در جریان بازرسی از این دفتر اداری مشاهده نمودند که محل مذکور، دفتر شرکت پخش تجهیزات پزشکی است و در آن مقادیر انبوهی ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و … که همگی غیر مجاز و فاقد مدارک گمرکی است، نگهداری می شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اینکه کالاها شامل ۱۴ هزار و ۱۲۵ قلم ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و … بود، اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بالغ بر ۲۰ میلیاردریال اعلام نموده اند.

وی از تشکیل پرونده قضایی در همین خصوص اطلاع داد و اظهار داشت: یک نفر هم در جریان رسیدگی به این پرونده دستگیر و به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
بیشتر بخوانید: انهدام باند سرقت به عنف از دختران خردسال در ساری
۴۷۲۳۶منبع:

1402/10/29
12:39:28
0.0 / 5
188
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , شركت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد کشف دارو و تجهیزات پزشکی غیر مجاز در یک ساختمان اداری در تهران
نظر شما در مورد کشف دارو و تجهیزات پزشکی غیر مجاز در یک ساختمان اداری در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳