این قاتل فراری را شناسایی کنید

این قاتل فراری را شناسایی کنید به گزارش حراج کن، همشهری آنلاین نوشت: مرد مسلحی که یک برادرزن خویش را به قتل رسانده و همسر و برادرزن دیگرش را زخمی کرده بود، برای تمام کردن کار باردیگر به صحنه جرم برگشت.این ماجرای هولناک اواخر آبان گذشته هنگامی در بولوار هدایت مشهد رخ داد که اختلافات خانوادگی میان یک زوج جوان شدت یافت و زن ۳۴ ساله دیگر حاضر نبود به خاطر رفتارهای نسنجیده شوهرش و روابط سرد عاطفی که به همین خاطر به وجود آمده بود، با او زندگی کند.

در این شرایط ۲تن از برادران زن جوان برای حل مشکل خانوادگی به منزل «هادی-ت» (مرد۴۰ ساله) آمدند اما حین گفتگوها ناگهان مرد ۴۰ ساله با عصبانیت به طرف کابینت آشپزخانه رفت و درحالی با چهره ای خشمگین به سمت همسر و برادرزن هایش بازگشت که سلاح کلت جنگی را در دست می فشرد. او بی درنگ لوله اسلحه را به سمت همسرش نشانه گرفت اما هنگامی ماشه را فشرد که برادرزن ۴۲ ساله اش خویش را مقابل خواهر سپرکرد تا اسلحه را از دست شوهر خشمگین او بگیرد.

در این لحظه بود که گلوله جنگی بر پیشانی «حمید-الف» نشست و او را نقش بر زمین کرد. همزمان با فرار مرد مسلح، همسر و برادرزن ۲۴ ساله وی هم به روی پله های ساختمان رفتند تا از فرار وی جلوگیری نمایند ولی مرد سنگدل باردیگر روی پله ها ایستاد و برادرزن دیگرش را هم هدف گرفت. این دفعه گلوله در دست برادرزن ۲۴ ساله جا خوش کرد و زن جوان هم از ترس به داخل اتاق گریخت.

با صدای شلیک های پی در پی، همسایگان از خانه هایشان بیرون آمدند ولی مرد مسلح در حالی از صحنه جرم گریخت که برادرزن ۴۲ ساله اش بر اثر برخورد گلوله جان سپرد و ایمان (برادرزن ۲۴ ساله) او هم روانه بیمارستان شد و از مرگ نجات یافت.

طولی نکشید که با گزارش این جنایت هولناک به قاضی ویژه قتل عمد مشهد، تحقیقات میدانی گسترده ای با حضور قاضی محمود عارفی راد در مرکز درمانی و محل وقوع جنایت آغاز شداما قاتل مسلح سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ به محل نامعلومی گریخته بود.

در همین حال بادستور ویژه قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تصاویر بدون پوشش متهم فراری منتشر گردید و بررسی های تخصصی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری قاتل مسلح فراری ادامه یافت اما هنوز تحقیقات دراین پرونده جنایی به سرنخ هایی از مخفیگاه وی نرسیده بود که نیمه شب چهارشنبه گذشته وی حادثه وحشتناک دیگری را رقم زد.او که به صورت پنهانی وارد بولوار توس مشهد شده بود، در اطراف منزل خانواده همسرش به کمین نشست و دریک لحظه باردیگر به صورت ایمان (برادرزن ۲۴ ساله اش) شلیک کرد و از صحنه جرم گریخت.

همزمان با انتقال مجروح این حادثه وحشتناک به مرکز درمانی، تحقیقات پلیس هم درحالی وارد مرحله جدید شد که قاضی«محمودعارفی راد» به افرادی که به اختفای قاتل مسلح فراری کمک می کنند، قاطعانه اخطار داد در صورتیکه افرادی برای فراری دادن متهم تحت تعقیب یا در اختیار قراردادن محلی برای اختفای وی، همکاری کنند بعد از محاکمه به اشد مجازات های قانونی محکوم خواهند شد.

در همین حال سرهنگ مهدی سلطانیان (جانشین پلیس آگاهی خراسان رضوی) هم از شهروندان خواست هرگونه اطلاع از مخفیگاه متهم مسلح فراری را با تلفن های۱۱۰ یا۲۱۸۲۵۲۶۷ یا۰۹۰۱۶۲۰۵۹۱۱ در بین بگذارند.
بیشتر بخوانید: پلیس در تعقیب مردی که همسر و ۲ برادرزنش را به گلوله بست/ مرد مسلح فراری را شناسایی کنید/ عکس زنم را با طناب خفه کردم و انداختمش پایین/ کشف جسد در بیابان های کرج
۴۷۲۳۶منبع:

1402/10/13
08:37:00
0.0 / 5
218
تگهای خبر: آنلاین , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این قاتل فراری را شناسایی کنید
نظر شما در مورد این قاتل فراری را شناسایی کنید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳