پاسپورت دومینیکا:

راهی به سوی آزادی و امکانات بین المللی

راهی به سوی آزادی و امکانات بین المللی با اخذ پاسپورت دومینیکا، افراد قدمی به سوی زندگی با آرامش برداشته و در هر لحظه به سفرهای بین‌المللی بدون دغدغه و مشکلات ویزا خواهند پرداخت.


پاسپورت دومینیکا، به عنوان یک راهکار اقتصادی و سهل‌الوصول برای اخذ شهروندی دوم، جلب توجه افراد در جستجوی آزادی سفر و امکانات بین‌المللی کرده است. با هزینه معقول 100 هزار دلار، این پاسپورت امکان سفر به بیش از 130 کشور بدون نیاز به ویزا را فراهم می‌کند. با توجه به سهولت اخذ و امکانات اقتصادی آن، پاسپورت دومینیکا به افرادی که به دنبال مزایای زندگی آرام و آزاد در کنار شهروندی اصلی خود هستند، یک گزینه مناسب می‌باشد. این برنامه به افراد امکان حفظ شهروندی اصلی، ثبت شرکت، و افتتاح حساب بانکی در کشورهای مختلف را فراهم می‌کند. با اخذ پاسپورت دومینیکا، افراد قدمی به سوی زندگی با آرامش برداشته و در هر لحظه به سفرهای بین‌المللی بدون دغدغه و مشکلات ویزا خواهند پرداخت.

مزایای پاسپورت دومینیکا:

در جستجوی آزادی و امکانات بین‌المللی، اخذ پاسپورت دوم از دومینیکا یکی از گزینه‌های محبوب برای افراد است. این پاسپورت، در مقایسه با دیگر گزینه‌ها، به دلیل سهولت اخذ، هزینه معقول و امکانات جذابی که ارائه می‌دهد، به عنوان یک گام مهم در جهت حذف محدودیت‌های مختلف در سفر و زندگی شناخته می‌شود.

1. هزینه معقول:

یکی از ویژگی‌های جذاب پاسپورت دومینیکا، هزینه معقول آن است. با پرداخت مبلغ 100 هزار دلار، شما می‌توانید به عنوان شهروند دومینیکا شناخته شوید و از مزایای این پاسپورت بهره‌مند شوید.

2. سفر بدون محدودیت:

با پاسپورت دومینیکا، دنیا به عنوان جایگاهی بدون مرز برای شما باز می‌شود. بیش از 130 کشور دنیا را می‌توانید بدون نیاز به ویزا بازدید کنید، که این امکان به شما اجازه سفر بدون مشکلات مرتبط با ویزا را می‌دهد.

3. حفظ شهروندی اصلی:

اخذ پاسپورت دومینیکا برای ایرانیان مزیتی است که به امکان حفظ شهروندی اصلی خود در کنار شهروندی دومینیکا اجازه می‌دهد. این امکان باعث می‌شود که فرد به عنوان شهروند ایرانی نیز باقی بماند و در کنار آن از مزایای پاسپورت دومینیکا بهره‌مند شود.

4. امکانات اقتصادی:

در دنیای امروزی، داشتن چندین شهروندی و پاسپورت می‌تواند به شخص امکانات اقتصادی فراوانی ارائه دهد. این امکانات شامل امکان ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در کشورهای مختلف می‌شود که باعث تسهیل در امور تجاری و اقتصادی می‌گردد.

سهولت در اخذ پاسپورت دومینیکا:

یکی از جوانب جالب این برنامه، سهولت در اخذ پاسپورت دومینیکا است. برای افرادی که شرایط دریافت ویزای دومینیکا را دارا می‌باشند، فرآیند اخذ پاسپورت دوم با سرعت و آسانی انجام می‌شود. این موضوع به افراد این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به اقامت فیزیکی در دومینیکا به این پاسپورت دست یابند.

 

مزایای شهروندی از طریق اخذ پاسپورت دومینیکا به روش سرمایه گذاری

پاسپورت دومینیکا را می توان با سرمایه گذاری در خرید ملک یا کمک بلاعوض به صندوق تحول ملی در دومینیکا اخذ کرد. تمامی اعضای خانواده به همراه متقاضی اصلی واجد شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا خواهند بود.

نه تنها مزایای زیادی در داشتن پاسپورت دومینیکا وجود دارد، بلکه چندین دلیل وجود دارد که چرا افراد خارجی شهروندی از طریق برنامه های سرمایه گذاری را انتخاب می کنند.برای مثال، اخذ پاسپورت دومینیکا های از طریق سرمایه گذاری به سرمایه گذار اجازه می دهند که برای همسر و فرزندانش را هم به عنوان وابستگان سرمایه گذار پاسپورت دوم اخذ نماید. علاوه بر این، کشور دومینیکا معافیت های مالیاتی قابل توجهی را به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهند، از جمله: مالیات بر درآمد، مالیات بر دارایی، مالیات بر هدیه، و مالیات بر ارث.یکی دیگر از مزایای آن ،  این است که که بدون اقامت دائم و انجام شرایط دریافت آن، بلافاصله برای دریافت شهروندی و پاسپورت اقدام کنند. این مسئله بدان معناست که سرمایه گذار و خانواده اش به محض تأیید درخواست سرمایه گذاری، می توانند برای شهروندی درخواست دهند.

یکی از دلایل مهم اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری این است که هیچ نیازی به اقامت برای به دست آوردن پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در این کشور وجود ندارد و متقاضیان حتی یک بار هم لازم نیست از دومینیکا دیدن کنند. وقتی که یک شخص پاسپورت و ملیت دومینیکا را بدست آورد هیچ اجباری برای رفتن به این جزیره به منظور حفظ تابعیت وجود ندارد و امکان تمدید به صورت غیر مشروط برای تمام شهروندان همیشه وجود دارد. با این حال دومینیکا یک کشور فوق العاده است و شهروندان جدید تشویق می شوند تا از این کشور دیدن کنند و برای کار، زندگی و تحصیل در این کشور بسیار مورد استقبال واقع می شوند.

از آنجایی که گزینه های زیادی برای دریافت پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری وجود دارند و هر کدام معایب و مزایای خاص خودش را دارد، بهتر است که سرمایه گذار علاقه مند به دریافت اقامت و پاسپورت دوم، با مشاوران آگاه و خبره ایران دومینیکا در ارتباط باشند تا بتوانند در مورد این گزینه ها مشورت نمایند.

 

کسب فرصت های شغلی از طریق اخذ پاسپورت دومینیکا

دومینیکا به تازگی تمام شرایط سخت اقتصادی را به دلیل طوفان های گرمسیری و آب و هوای نامطلوب پشت سر گذاشته است، اما مردم همواره برای بازسازی آن تلاش می کنند و دومینیکا قوی تر از گذشته ظاهر شده است.

اقتصاد دومینیکا در گذشته به شدت وابسته به کشاورزی بوده است – صادرات موز، در بخش کشاورزی به صورت چشمگیری انجام می شود. با این حال، در سال های اخیر، دولت تلاش می کند تا از این وابستگی به محصول جلوگیری کند و بیشتر به اکوتوریسم به عنوان یک نیروی محرک اقتصادی توجه کند. علاوه بر گردشگری، دومینیکا نیز در زمینه هایی نظیر آموزش پزشکی، صنعت مالی دریایی و منابع انرژی زمین گرمایی تمرکز فراوان دارد.

تجارت برای این کشور بسیار مهم می باشد. صادرات و واردات به ترتیب ۸۱ درصد کل تولید ناخالص داخلی دومینیکا را تشکیل می دهند. بخش مالی در حال حاضر توسعه نیافته است، اما دومینیکا در حال پیگیری  این است تا اقتصاد خود را رشد دهد. کشور در حال حاضر مشوق های مالیاتی فراوانی برای کسانی که مایل به انجام کسب و کار هستند، می باشد و  یا در غیر این صورت سرمایه گذاری در اقتصاد خود را در اختیار افراد قرار می دهد.

به عنوان مثال دومینیکا  در حال تلاش برای حرکت از یک اقتصاد متمرکز به کشاورزی به اقتصاد متمرکز بر خدمات است.کسانی که در تلاش برای کارآفرینی هستند، ممکن است به صنایع عمده با چشم انداز مثبت در دومینیکا که شامل کشاورزی، گردشگری، بازسازی تولید و تولید برق از انرژی زمین گرمایی است، نگاه کنند.

و در آخر می توان این گونه نتیجه گرفت که جزایر کارائب مانند دومینیکا هر روزه رو به سوی پیشرفته شدن قدم بر میدارد و با ایجاد فرصت های شغلی در بخش های صنعتی /کشاورزی/بازرگانی  ودادن مجوز کار به افراد و همچنین ایجاد فرصت های سرمایه گذاری فروان  نیل به هدف بهتر شدن در سود و پیشرفته شدن دارد.

دلایل انتخاب پاسپورت دومینیکا

در مورد انتخاب پاسپورت دوم فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند که شامل موارد زیر میشود که اخذ پاسپورت دومینیکا تمام خواسته های شما از یک پاسپورت دوم را بهترین نحو پاسخگو می باشد.

  • کسب (پاسپورت دوم) و اقامت دائم دومینیکا دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت و نداشتن شرایط پیچیده مانند دانستن زبان و سوابق مدیریتی می باشد. خارج از مزیتهای کشور دومینیکا که معمولا افراد را ترقیب به اقدام برای اخذ تابعیت این کشور می‌نماید، مهم‌ترین موضوع برای ایرانیان این است که دومینیکا از معدود کشورهایی هست که برای اعطا تابعیت و پاسپورت دوم (طی پروسه کوتاه مدت) برای ایرانیان تشکیل پرونده می‌دهد. دلیل گرفتن اقامت و تابعیت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت دوم کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان و حوزه ی شینگن را بدون نیاز به اخذ ویزا می دهد.
  •  
  • برنامه اخذ اقامت دائم و پاسپورت کشور دومینیکا , به متقاضیان این امکان را می‌دهد که بدون درخواست اقامت، تبدیل به یک شهروند در کشور دومینیکا شوند. شما با داشتن پاسپورت دومینیکا (پاسپورت دوم) به عنوان یک شهروند جدید، مجبور به زندگی در دومینیکا نیستید ولی مانند هر شهروند دیگری این حق را دارید که در آنجا زندگی کنید. سرمایه اهدائی به دولت دومینیکا برای توسعه صنایع دریایی, گردشگری, کشاورزی و همچنین در پروژه هایی مانند ساخت مدارس, بیمارستان ها و … به کار برده می شود.
  • ایران دومینیکا متخصص در برنامه های اخذ گذرنامه دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می باشد. سابقه طولانی ما در این امر، سرمایه گذاران را راهنمایی می نماید و بهترین و سریعترین روشهای اخذ پاسپورت دومینیکا را به آنها معرفی کند و با داشتن بهترین وکلا در زمینه ی اخذ پاسپورت دومینیکا و تنها نماینده ی قانونی و رسمی دولت دومینیکا در ایران در خدمت شما عزیزان هستیم تا تمامی مراحل را به سرعت سپری نمایید  و پاسپورت دوم را اخذ نمایید.
1402/10/11
15:59:51
0.0 / 5
240
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد راهی به سوی آزادی و امکانات بین المللی
نظر شما در مورد راهی به سوی آزادی و امکانات بین المللی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳