افشای راز مخوف قتل دختر جوان بعد از 18 ماه

افشای راز مخوف قتل دختر جوان بعد از 18 ماه به گزارش حراج کن، تسنیم نوشت: رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: پسری که به علت اختلاف مبادرت به قتل در منطقه ولدآباد کرج کرده بود، بعد از ۱۸ ماه تحقیقات کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی، لب به اعتراف گشود و پرده از این راز مخوف برده برداشت.سرهنگ "حکمت الله شجاعی"، در این خصوص بیان داشت: اوایل سال ۱۴۰۱ خبری در خصوص خودکشی مشکوک یک خانم جوان در منطقه ولدآباد کرج به پلیس اعلام و کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی جهت بررسی مبحث وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: در بررسی های اولیه، صحنه جرم گونه ای طراحی شده بود که حاوی این پیام باشد که متوفی با سقوط از ارتفاع مبادرت به خودکشی کرده، اما با عنایت به بررسی های پلیسی صورت گرفته، کارآگاهان اعتقاد داشتند که متوفی به زور از ارتفاع به بیرون پرتاب شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: در ادامه روند بررسی پرونده کارآگاهان از حضور شخصی ناشناس در محل وقوع جرم آگاه شده و بررسی های دقیق تر متوجه شدند که این شخص با متوفی رابطه دوستی داشته که با هماهنگی قضایی این شخص دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: علیرغم انکارهای اولیه متهم به ارتکاب قتل، اما بعد از ۱۸ ماه این شخص پرده از راز قتل دوست دخترش برداشت و اظهار داشت که در روز حادثه به علت جر و بحث با متوفی از کوره در رفته و او را از پنجره ساختمان به بیرون پرتاب کرده است.

سرهنگ شجاعی در انتها از معرفی این شخص به مرجع قضایی اطلاع داد و اظهار داشت: کنترل هیجان و خشم می توانست از وقوع حادثه تلخ این چنین پیشگیری کند.
بیشتر بخوانید: قتل عروس۲۴ساله با کلاشینکف پدرزن/ آیا قاتا اشتباها به جای شلیک به همسرش، عروس خویش را کشته
۴۷۲۳۶منبع:

1402/09/26
15:50:20
0.0 / 5
246
تگهای خبر: ارز , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افشای راز مخوف قتل دختر جوان بعد از 18 ماه
نظر شما در مورد افشای راز مخوف قتل دختر جوان بعد از 18 ماه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱