ورود پلیس ترکیه به پرونده خانه وحشت امیر تتلو

ورود پلیس ترکیه به پرونده خانه وحشت امیر تتلو به گزارش حراج کن، برترین ها نوشت: خبرگزاری «ایهلاس» در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور به دنبال انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی و گزارش هایی که از فعالان حقوق بانوان دریافت کرده، تحقیقاتش را در رابطه با منزل مسکونی «امیر تتلو» خواننده ایرانی شروع کرده است.خبرگزاری «ایهلاس» در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور در پی انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی و گزارش هایی که از فعالان حقوق بانوان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره ی منزل مسکونی «امیر تتلو» خواننده ایرانی آغاز نموده است.

در خیلی از ویدیو های خبرساز، افرادی ادعا کرده اند که دختران جوان و نوجوانی در منزل این خواننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند.

سحر قریشی بازیگر ایرانی قبل تر با انتشار ویدیوهایی، این جریان را تایید و افشا نمود.

به مرور برخی اطرافیان پیشین تتلو نیز با انتشار ویدئو های مشابه، به این موج دامن زدند. حالا اما برخی ویدئوها بصورت علنی از طرف نزدیکان این خواننده نشر داده شده که شبهات را بیشتر کرده است.

پلیس ترکیه اعلام نموده تا نتیجه قطعی از تخقیقات، امکان دسترسی رسانه ها به این پرونده محدود خواهد بود.

امیر تتلو به سبب پرونده رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی، در خیلی از کشورهای جهان امکان دریافت ویزا ندارد و کنسرت هایش بجز ترکیه، در اروپا و بسیاری دیگر از کشورها لغو می شود.
بیشتر بخوانید: پلیس صفحه اینستاگرامر هتاک به مقام مادر را مسدود کرد
۴۷۲۳۶منبع:

1402/09/04
09:35:27
0.0 / 5
291
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ورود پلیس ترکیه به پرونده خانه وحشت امیر تتلو
نظر شما در مورد ورود پلیس ترکیه به پرونده خانه وحشت امیر تتلو
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱