کشف خرماهای تریاکی در اتوبان آزادگان

کشف خرماهای تریاکی در اتوبان آزادگان به گزارش حراج کن، ایسنا نوشت: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۱۸۰ کیلوگرم مخدر تریاک تریاک از دو قاچاقچی موادمخدر در اتوبان آزادگان خبرداد.سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخر تهران بزرگ با رصد و پیگیری های شبانه روزی و فعال سازی گشت های آشکار و پنهان در محورها و بزرگراه های منتهی به پایتخت به یک کامیون که درحال حرکت با دو سرنشین در حوالی بزرگراه آزادگان بود، مشکوک شده و دستور توقف آنرا صادر کردند.

وی با اشاره توقیف خودرو و انجام بازرسی از آن اظهارکرد: با توقف خودرو، ماموران مبادرت به بازرسی از قسمت بار آن کردند که در جریان آن ۱۸۰ کیلوگرم تریاک که در بسته بندی های مختلف بار خرما جاساز شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه راننده و سرنشین این کامیون دستگیر شدند، اظهار داشت: دو متهم به همراه کامیون مذکور و موادمخدر کشف شده به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند.

باباپور با اشاره به اینکه دو متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند، اظهار داشت: تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در این خصوص همچنان ادامه دارد.

۲۳۳۲۳۳


1402/09/03
19:43:24
0.0 / 5
204
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد کشف خرماهای تریاکی در اتوبان آزادگان
نظر شما در مورد کشف خرماهای تریاکی در اتوبان آزادگان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲