سرقت عجیب خودرو با خروس فراری

سرقت عجیب خودرو با خروس فراری به گزارش حراج کن، همشهری آنلاین نوشت: دختر و پسر جوان برای سرقت خودرو نقشه ای عجیب داشتند. یکی از آنها عصا زیر بغلش می زد و دیگری یک مرغ یا خروس بغل می گرفت و به عنوان مسافر سوار ماشین می شدند و با ترفندی عجیب نقشه سرقت را عملی می کردند.


شگرد منحصر بفرد این دختر و پسر برای سرقت خودرو ها با شکایت یکی از مالباختگان فاش شد. او که مردی میانسال بود چند روز قبل نزد ماموران پلیس پایتخت رفت و خبر از سرقت خودروی دنا پلاسش با ترفندی عجیب داد.
او توضیح داد: درحال عبور از یکی از خیابان ها بودم که چشمم افتاد به دختری و پسری جوان. پسر جوان پایش را باند پیچی کرده و یک عصا زیربغل داشت و دختری که کنارش ایستاده بود، خروسی در دستش گرفته بود. همان موقع دختر جوان با اشاره دست خواست توقف کنم و وقتی پایم را روی ترمز گذاشتم، اظهار داشت که نامزدش تصادف کرده که خدا به آنها رحم کرده که زنده مانده است. بنا بر این خروسی خریده اند که قربانی کنند و از من خواست تا آنها را چند خیابان آن طرف تر برسانم. من هم دلم سوخت و آنها را سوار ماشینم کردم و دختر جوان در صندلی عقب و نامزدش در صندلی جلو نشستند و حرکت کردم. اما در میان راه ناگهان دختر جوان فریاد کشید و گفت خروس از پنجره به خیابان پریده است. همان موقع توقف کردم و دختر جوان از من خواهش کرد که پیاده شوم و خروس را بگیرم. چون نامزدش نمی توانست راه برود، پیاده شدم و بدنبال خروس دویدم اما ناگهان دیدم که پسر جوان پشت فرمان ماشینم نشست و آنها در یک چشم بهم زدن با سرقت آن فرار کردند. آنجا بود که متوجه شدم همه این ماجرا ترفندی برای سرقت ماشین من بوده و آن پسر جوان اصلا لطمه ندیده بود.
سرقت های سریالی
با این شکایت، پرونده ای تشکیل شد و گروهی از ماموران اداره آگاهی تهران تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان را شروع کردند. اما در مدت کوتاهی با سه شکایت مشابه دیگر مواجه گشتند که نشان می داد دختر و پسر فریبکار بصورت سریالی طعمه هایشان را شکار کرده و دست به سرقت خودروهایشانمی زنند. در همه این سرقت ها پسر جوان پایش را می بست و عصایی زیر بغل می زد و همدستش یک مرغ یا خروس دختر به دست می گرفت و با این ترفند ماشین ها را سرقت می کردند.
اتفاق جالب
در شرایطی که تحقیقات برای دستگیری سارقان ادامه داشت اتفاق جالبیافتاد که به دستگیری سارقان منجر گردید. ماجرا ازاین قرار بود که یکی از مالباخته ها درحال گذر از خیابانی در غرب تهران بود که بصورت اتفاقی دختر و پسر جوان را کنار خیابان دید. همان هایی که چند روز قبل، فریبش داده و خودروی رانای وی را به سرقت برده بودند. دختر جوان یک خروس در دست داشت و پسر جوان عصا. به نظر می رسید منتظر طعمه ای جدید هستند و در اینشرایط مالباخته فورا با پلیس تماس گرفت. او سارقان را زیر نظر داشت تا این که پلیس رسید و بدین سان دختر و پسر سارق دستگیر شدند. آنها بعد از دستگیری به سرقت های سریالی اعتراف کردند و برای انجام تحقیقاتبیشتر در اختیار ماموران اداره آگاهی تهران قرار گرفتند.
به خاطر پول
الهام متولد سال 76 است اما با وجود سن کمی که دارد چند سابقه کیفری در پرونده اش ثبت شده است. او طراح اصلی این نقشه عجیب برای سرقت ماشین هاست.
با همدستت چه نسبتی داری؟
اسمش نیما است. ما عاشق هم هستیم و قرار بود به زودی ازدواج نماییم اما گیرافتادیم.
چطور با او آشنا شدی؟
یک روز رفته بودم مغازه لباس فروشی ای که نیما به عنوان فروشنده در آنجا کار می کرد. سر صحبت را باز کردیم و آشنایی ما شروع شد. بعد عاشق هم شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. اما پولی برای تامین هزینه زندگی نداشتیم. من که تازه از زندان آزاد شده بودم و نیما هم یک فروشنده ساده با حقوق خیلی پایین بود.
به او گفته بودی که سابقه داری؟
بله. چون عاشقش شده بودم نمی خواستم چیزی از او پنهان کنم!
چطور او را تشویق به سرقت کردی؟
به او اطمینان دادم که گیر نمی افتیم. گفتم بیا برویم سرقت نماییم تا به پول برسیم. چون با این حقوق پایین نمی تواننیم زندگی مان را شروع نماییم. نیماهم کمی فکر کرد و بعد پذیرفت. گفتم چند مورد سرقت انجام می دهیم و بعد به پول که رسیدیم دور خلاف را خط می کشیم.
ایده چنین سرقت عجیبی چطور به ذهنت رسید؟
من دختر خلاق و باهوشی هستم. یک شب تا بامداد نشستم و فکر کردم. انواع نقشه های مختلف را در دفترم کشیدم تا این که به این نتیجه رسیدم سرقت ماشین بهتر است چون مالخرش را هم می شناختم.
گفتی تازه از زندان آزاد شده بودی، با این سن کم چرا باید سابقه دار باشی؟
چون مادرم سال ها قبل فوت شد. پدرم ازدواج کرد و نامادری ام اذیتم می کرد. چند سال قبل هم پدرم فوت شد و نامادری ام می خواست به زور مرا به عقد مرد میانسالی دربیاورد. درحقیقت می خواست مرا به او بفروشد. من هم از خانه فرار کردم و از شهرستان به تهران آمدم. ناچار بودم خلاف کنم تا خرج زندگیم تامینشود. از جیب بری گرفته تا سرقت از راننده خودرو های مدل بالا. این دفعه اما عاشق شدم و می خواستم زندگیم را در کنار مرد موردعلاقه ام شروع کنم که نشد.
بیشتر بخوانید: سرقت در پوشش مسافر تاکسی اینترنتی
۴۷۲۳۶


1402/08/29
13:07:01
0.0 / 5
216
تگهای خبر: آنلاین , خرید , فروش , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سرقت عجیب خودرو با خروس فراری
نظر شما در مورد سرقت عجیب خودرو با خروس فراری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱