اعلام جزییات و مراحل شماره گذاری خودرو مقابل منزل

اعلام جزییات و مراحل شماره گذاری خودرو مقابل منزل به گزارش حراج کن، تسنیم نوشت: رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور مراحل شماره گذاری خودرو درب منزل را تشریح نمود.سرهنگ علی محمدی؛ رییس مرکز شماره گذاری پلیس راهور فراجا روند «خدمات پلاک در محل» را تشریح و اظهار داشت: این طرح در امتداد تسهیل خدمات و سرعت دادن به خدمات پلیس راهور اجرا شده است؛ البته طرح خدمات پلاک در محل همان طرح شماره گذاری اینترنتی است.

وی افزود: در طرح شماره گذاری اینترنتی خودرو ۸۵ درصد کار بوسیله کاربر، بوسیله تلفن همراه و یا کامپیوتر در خانه اجرا می شد و شخص برای انجام ۱۵ درصد کار (بازدید اصالت خودرو و فک و نصب پلاک) به مراکز شماره گذاری مراجعه می کرد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور بیان کرد: با اجرای طرح خدمات پلاک در محل این ۱۵ درصد کار هم درب منزل خریدار خودرو به انجام می رسد و تیم های پلیس به آدرس ثبت شده در سایت مراجعه می کنند.

محمدی با اعلان اینکه طرح خدمات پلاک در محل در امتداد ارائه تسهیل ارائه خدمات به افراد جانباز و یا افرادی که مشکل حرکتی دارند به راه افتاده است، اظهار داشت: تمامی افراد می توانند از این نوع خدمت پلیس بهره مند شوند اما اگر در یک روز تعداد درخواست ها زیاد باشد اولویت با جانبازان، معلولان و یا افراد خاص که مشکل حرکتی دارند خواهد بود.

وی بیان کرد: شخص ابتدا باید بوسیله سایت سها آن ۸۵ درصد پروسه یعنی ورود اطلاعات را انجام بدهد و سپس صحت سنجی بوسیله ما به انجام می رسد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور افزود: ادامه ارائه خدمات پلاک در محل ۲۴ ساعت زمان می برد، چونکه باید هم بررسی اطلاعات صورت گیرد و هم باید پلاک برای فرد ساخته شود.

محمدی اشاره کرد: حتی اگر فرد پلاک رزرو داشته باشد باید این پلاک در خودروی ون مربوطه قرار بگیرد و این روند ۲۴ ساعت زمان می برد.

وی افزود: هنگامی که ون شماره گذاری پلیس راهور به درب منزل خریدار مراجعه می کند یک کارشناس حقوق و یک کاربر در این خودرو حضور دارند تا کارشناس حقوق اصالت مدارک را بررسی کند و کاربر بازدید اصالت وسیله نقلیه را انجام دهد.

محمدی اضافه کرد: در صورت تایید تمامی اسناد و مدارک، سند (برگ سبز) پرینت گرفته، امضا می شود و تیک چاپ کارت خودرو هم زده می شود؛ برگ سبز همانجا به خریدار تحویل و کارت خودرو هم کمتر از یک هفته برای او ارسال می شود.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور در آخر در پاسخ به سؤال خبرنگار در خصوص این که هزینه حضور خودرو شماره گذاری درب منزل چه میزان تخمین زده شده است، اشاره کرد: به سبب این که ما باید آن ۱۵ درصد خدمتی که در مراکز ثابتمان انجام می شد به درب خانه ها ببریم یک هزینه بیش از هزینه معمولی شماره گذاری فرد باید پرداخت کند، اما بنا است تا بوسیله مصوبات قانونی این هزینه به حداقل قیمت برسد.
بیشتر بخوانید: اعلام تغییرات جدید در گواهینامه های رانندگی/ اجرای طرح شماره گذاری از درب منزل
۴۷۲۳۶


1402/08/13
09:14:56
0.0 / 5
294
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , خرید , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام جزییات و مراحل شماره گذاری خودرو مقابل منزل
نظر شما در مورد اعلام جزییات و مراحل شماره گذاری خودرو مقابل منزل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱