گزارش حراج كن؛

۳۰ هزار نفر می توانند خودرو وارداتی بخرند

۳۰ هزار نفر می توانند خودرو وارداتی بخرند حراج کن: سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی از امروز برای 30 هزار نفر که در اسفند ماه ثبت نام کرده بودند بازگشایی شده که البته بنظر می رسد فعلا فقط مشخصات فنی خودرو ها در سامانه بارگذاری شده است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، اسفند ماه پارینه ۳۴ هزار نفر برای خرید خودروی وارداتی با مسدود کردن ۵۰۰ میلیون تومان در حساب سازمان حمایت، ثبت نام کردند. به این افراد وعده داده شده بود که قسمتی از خودرو ها تا انتهای سال ۱۴۰۱ و بخش دیگر در نهایت تا خرداد ماه ۱۴۰۲ تحویل داده خواهد شد. با اینحال به سبب تأخیر در تحویل خودرو ها، ۴ هزار نفر از خرید خودروی وارداتی انصراف دادند و ۳۰ هزار نفر در صف خرید باقی ماندند.
دیروز و بعد از گذشت حدودا ۸ ماه وزارت صمت اعلام نمود که آمادگی تحویل خودرو های وارداتی را دارد و سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی به آدرس https: //saleauto.ir را بازگشایی کرد.
مهدی ضیغمی مجری طرح واردات خودروی وزارت صمت در این ارتباط به مهر اظهار داشت: در این نوبت سامانه فقط برای همان ۳۰ هزار نفری که در اسفند ماه ثبت نام کرده بودند فعال گردیده است.
البته مهدی تقدسی مدیر سامانه یکپارچه نیز به مهر اعلام نمود که هم اکنون فقط مشخصات فنی و دفترچه راهنمای خودرو های قابل عرضه در سامانه بارگذاری شده و زمان ثبت نام قطعی به زودی اعلام می شود.
خودروهای عرضه شده در سامانه به شرح زیر است.
تویوتا کرولا

زوتی DL5

چانگان CS55


کیا سلتوس


هیوندای النترا

فولکس واگن جتا VS7

1402/07/22
10:50:55
0.0 / 5
319
تگهای خبر: خرید , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۳۰ هزار نفر می توانند خودرو وارداتی بخرند
نظر شما در مورد ۳۰ هزار نفر می توانند خودرو وارداتی بخرند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴