حمله با چوب به خانه مهاجرین غیرقانونی افغانستانی

حمله با چوب به خانه مهاجرین غیرقانونی افغانستانی حراج کن: فرمانده انتظامی قزوین از بازداشت عوامل حمله به برخی منازل اتباع خارجی در شهر اقبالیه این استان آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از خبر آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری عوامل انتظامی شهرستان قزوین فورا با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی و بازداشت ۱۹ متهم در این حوزه شدند.
سردار علی ابراهیمی شامگاه جمعه ضمن اشاره به انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی از حمله برخی از افراد خودسر به محل سکونت اتباع خارجی در شهر اقبالیه که باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شد از اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی فوری پلیس در جهت شناسایی و دستگیری عوامل این اقدام مجرمانه اطلاع داد.
وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری عوامل انتظامی شهرستان قزوین فورا با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی و بازداشت ۱۹ متهم در این حوزه شدند.
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده با ایجاد پرونده به مراجع قضایی معرفی گشتند، تصریح کرد: پلیس با هرگونه رفتار مغایر قانون و ساختار شکنانه که باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شود قاطعانه برخورد و به هیچ شخص و گروهی اجازه ناامنی نخواهد داد.
اقبالیه از توابع بخش مرکزی شهرستان قزوین، با ۷۰ هزار نفر جمعیت در هشت کیلومتری شهر قزوین قرار دارد.منبع:

1402/07/17
11:58:16
0.0 / 5
325
تگهای خبر: آنلاین , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حمله با چوب به خانه مهاجرین غیرقانونی افغانستانی
نظر شما در مورد حمله با چوب به خانه مهاجرین غیرقانونی افغانستانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴