نرخ عمده فروشی میوه و سبزیجات در هفته پایانی شهریور۱۴۰۲؛

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل بهمراه جدول

اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل بهمراه جدول به گزارش حراج کن، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۷ شهریور تا ۲ مهر) از جانب میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۷ شهریور تا ۲ مهر) از جانب میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام گردید.
بازار میوه
قیمت انواع میوه های تولید داخل در میوه فروشی های مناطق مرکزی رو به پایین شهر هم به شرح زیر است؛
هر کیلو انگور ۴۹.۸۰۰ تا ۶۹، نارنگی ۲۰ تا ۳۹، سیب دماوند ۳۵ تا ۴۳.۸۰۰، هلو هسته جدا و هلو انجیری ۴۳.۸۰۰ تا ۴۹.۸۰۰، شلیل ۴۹.۸۰۰ تا ۶۸، انجیر سیاه ۲۰ تا ۴۹.۸۰۰، انجیر زرد ۲۵، آلو شابلون ۴۳.۸۰۰، انار ۳۸ تا ۵۹.۸۰۰ و گلابی ۶۹ تا ۱۴۵ هزار تومان است.
بازار میوه های آبدار همچنان ارزان ترین محصولات را به خود اختصاص داده اند؛ هر کیلو هندوانه ۷ تا ۱۰، خربزه و طالبی ۲۲.۸۰۰ تومان درحال عرضه است.
در بازار میوه های وارداتی هم موز هر کیلو ۶۵.۸۰۰ و انبه ۱۱۰ تا ۱۳۸ هزار تومان به فروش می رسند.
بازار سبزی جات
در ادامه قیمت انواع میوه های تولید داخل در میوه فروشی های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می آید.
هر کیلو گوجه فرنگی ۱۰.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰، گوجه گیلاسی ۴۹، هویج ۸.۹۰۰، کاهو رسمی ۱۸.۹۰۰، کاهو سالادی ۲۹.۸۰۰، خیار رسمی ۲۸.۸۰۰ تا ۳۴.۵۰۰، لیمو ترش عمانی و لیمو ترش سنگی ۲۹.۸۰۰ تومان تعیین شده است. لیمو ترش عمانی را وانت بارها کارتنی هر کیلو ۲۱ هزار تومان به فروش می رسانند.
سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۴.۸۰۰ تا ۱۶.۹۰۰ و انواع پیاز شیری (سفید) ۱۰.۸۰۰ تا ۱۳.۸۰۰، زرد ۱۰.۸۰۰ تا ۱۲.۸۰۰ و پیاز قرمز هم ۱۷.۹۰۰ تا ۱۹.۸۰۰ تومان به فروش می رسد.
ارزان ترین محصول در بازار سبزی جات پیاز شیری با هر کیلو ۹ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) و گران ترین کلم برکلی و سیر خشک با هر کیلو ۸۰ هزار تومان (قیمت عمده فروشی) است.
در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده می باشد.منبع:

1402/06/28
21:38:40
0.0 / 5
247
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل بهمراه جدول
نظر شما در مورد اعلام قیمت جدید انواع میوه و سبزی در بازار داخل بهمراه جدول
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳