چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟

چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟ حراج کن: از امروز تا پنجشنبه سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو بمنظور ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان نخستین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل ۱4۰۳ دارند، فعال می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، بعد از برگزاری نخستین و دومین دوره فروش خودرو بوسیله سامانه یکپارچه اختصاص خودرو، مشخص شد که موعد تحویل خودروی تعدادی از متقاضیان به سال ۱۴۰۳ موکول شده است.
همچنین از سویی دیگر باتوجه به افزایش انصراف ها از خرید خودرو از محل این سامانه، ظرفیتهای برخی شرکت های خودروساز خالی شد.
بنابراین قرار شد که با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان با شرایط جدید و بوسیله سامانه یکپارچه از امروز دوشنبه بیستم شهریور ماه تا پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ارائه شود.
در این مرحله، باتوجه به اعلام شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو در خصوص امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط زیر می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند:
متقاضیان محصولات تمامی شرکت های حاضر در طرح های فروش یکپارچه (اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است، می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت های مذکور و تکمیل وجه آن اقدام نمایند.
برای این منظور متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود، ابتدا باید گزینه لغو سفارش خودرا از قسمت جزییات سفارش انتخاب کنند تا خودرو قبلی حذف شود؛ بعد از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می بایست خودروی جدید خودرا انتخاب کنند. در نهایت هم بعد از پایان مهلت تغییر خودرو، به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا پروسه ثبت نام نهایی شود.
گفتنی است که در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، اختصاص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.
چنانچه متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود، کماکان اولویت قبلی آنها محفوظ خواهد ماند.
همچنین در صورتی که متقاضی، خودروی جدید را انتخاب نماید اما در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکنند، از اولویت بندی حذف می شوند.
متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها اختصاص داده نشده است، نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای آنها فراهم خواهد بود؛ بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به آنها از محل عدم تکمیل ظرفیت بعد از اختصاص به متقاضیان بند یک خواهد بود.
در نهایت بعد از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت پنج روز فراهم خواهد شد.
لازم به ذکر است که افرادی که تا حالا دعوتنامه برایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته اند، مشمول این طرح نیستند.


منبع:

1402/06/20
12:26:58
0.0 / 5
385
تگهای خبر: خرید , شركت , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟
نظر شما در مورد چه کسانی می توانند در سامانه یکپارچه فروش خودرو، ثبت نام کنند؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱