آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمال و غرب کدام مسیرها بسته شدند؟

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمال و غرب کدام مسیرها بسته شدند؟ به گزارش حراج کن، مهر نوشت: مطابق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در مرز مهران و شلمچه روان بوده اما در جاده چالوس، مسیر شمال به جنوب، ترافیک سنگین و تردد وسایل نقلیه در محور جنوب به شمال این محور ممنوع می باشد.مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا مکارود و محدوده های انارک، هزارچم و سیاه بیشه ترافیک سنگین است.

همچنین تردد وسایل نقلیه از آزاد راه تهران–شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد در راه (شمال به جنوب) روان است.

در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو و حدفاصل رینه تا آب اسک ترافیک سنگین است. در آزاد راه رشت - قزوین محدوده های سراوان و رودبار - ترافیک سنگین اعلام شده است.

تردد در محور فیروزکوه (رفت و برگشت) روان است.

همچنین آزاد راه رشت – قزوین دارای بارش باران و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

در محور مرز مهران - ایلام، در محور مرز شلمچه - خرمشهر، محور مرز چذابه - بستان، محور مرز خسروی - قصر شیرین، در محور مرز باشماق - مریوان و محور مرز تمرچین - پیرانشهر ترافیک روان گزارش شده است.

۲۳۳۲۳۳منبع:

1402/06/19
12:10:13
0.0 / 5
286
تگهای خبر: طلا , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمال و غرب کدام مسیرها بسته شدند؟
نظر شما در مورد آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمال و غرب کدام مسیرها بسته شدند؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲