معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور:

درجه 25 شهرداری کشور ارتقاء یافت

درجه 25 شهرداری کشور ارتقاء یافت به گزارش حراج کن، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ درجه های جدید ۲۵ شهرداری از جانب وزیر کشور به استانداران اطلاع داد و اظهار داشت: طی سال ۱۴۰۲ تا کنون درجات جدید ۶۴ شهرداری تعیین و ابلاغ گردیده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید سجاد انوشه با بیان این خبر اظهار داشت: به باعث این ابلاغیه ها، درجه شهرداری داراب در استان فارس به ۹ و درجه شهرداری های بندرلنگه در استان هرمزگان و فلاورجان در استان اصفهان به ۸ ارتقاء یافت.

وی افزود: درجه شهرداری های آغاجاری در استان خوزستان، اردکان در استان فارس، داران در استان اصفهان، شاهدشهر در استان تهران و عباس آباد در استان مازندران هم به ۷ ارتقاء یافت.

انوشه اضافه کرد: درجه شهرداری های جعفریه در استان قم و سورشجان در استان چهارمحال و بختیاری هم به ۶ ارتقاء یافت.

وی افزود: همینطور درجه شهرداری های منظریه و نصرآباد در استان اصفهان، بابکان در استان مازندران، بزنجان در استان کرمان و کارزین در استان فارس به ۵ ارتقاء یافت.

انوشه ضمن اشاره به این که درجه شهرداری های انارک در استان اصفهان، چوبر در استان گیلان، خاکعلی در استان قزوین، دستجرد در استان قم، گوجان در استان چهارمحال و بختیاری، مردهک در استان کرمان و مشکان در استان فارس به ۴ ارتقاء یافت، اضافه کرد: درجه شهرداری های آبیز در استان خراسان جنوبی، کوهنجان در استان فارس، مهر در استان ایلام هم به ۳ ارتقاء یافت.

انوشه همینطور توضیح داد: مدارک ارسالی شهرداری ها برای ارتقای درجه در کارگروه ساماندهی درجه بندی شهرداری ها در معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسی و موارد حائز شرایط بعد از تأیید از جانب وزیر کشور به استانداران مربوطه ابلاغ گردید.

وی افزود: به باعث دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقای درجه خویش را پس از تأیید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، ارتقای درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر مبنای شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت می گیرد و شهرداری ها صرفا از راه بارگذاری اطلاعات و مستندات مورد نیاز در سامانه درجه بندی شهرداری ها، می توانند پیگیر موضوعات در رابطه با درجه بندی از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور شوند.
منبع:

1402/06/07
07:31:45
0.0 / 5
293
تگهای خبر: ارز , طلا , كشور , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درجه 25 شهرداری کشور ارتقاء یافت
نظر شما در مورد درجه 25 شهرداری کشور ارتقاء یافت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳