سخنگوی شورای شهر تهران:

پاکسازی میدان امام حسین از خرده فروشان مواد مخدر به همکاری قضایی و انتظامی نیاز دارد

پاکسازی میدان امام حسین از خرده فروشان مواد مخدر به همکاری قضایی و انتظامی نیاز دارد به گزارش حراج کن، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: پاک شدن میدان امام حسین (ع) از خرده فروشان مواد مخدر و معتادان به همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی در کنار شهرداری نیاز دارد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی درباب وضعیت میدان امام حسین (ع) و تجمع معتادان و خرده فروشان مواد مخدر در این محدوده، اظهار داشت: چند مرتبه همکاران ما در کنار پلیس، این افراد را جمع آوری کردند؛ اما متأسفانه هنوز این فضا ادامه دارد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بنده درخواست کردم معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری و مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی، گزارشی از قرارگاه اجتماعی عرضه کنند تا بدانیم چه موانعی برای حل این مشکل وجود دارد.
وی با اعلان اینکه باید مباحث و موانع بیان شود تا به برطرف شدن آن کمک نماییم، تصریح کرد: اگر دستگاه هایی همچون فرماندهی نیروی انتظامی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و قوه قضاییه در کنار شهرداری قرار بگیرند، بطور قطع این نقطه نیز از تجمع معتادان پاک خواهد شد.
بنا براعلام سایت شهر، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همین طور اشاره کرد: ادامه چنین شرایطی قابل تحمل نیست و امیدواریم با همکاریهای شکل گرفته، موانع برطرف شود که البته ثمربخشی این امیدواری، مطالبه و پیگیری ما را می طلبد.
منبع:

1402/06/04
15:36:24
0.0 / 5
485
تگهای خبر: ارز , خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پاکسازی میدان امام حسین از خرده فروشان مواد مخدر به همکاری قضایی و انتظامی نیاز دارد
نظر شما در مورد پاکسازی میدان امام حسین از خرده فروشان مواد مخدر به همکاری قضایی و انتظامی نیاز دارد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴