رئیس شورای شهر تهران خبر داد

ساخت دروازه قرآن در تهران در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم

ساخت دروازه قرآن در تهران در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم حراج کن: رییس شورای اسلامی شهر تهران از راه اندازی دروازه قرآن در تهران در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی چمران در حاشیه یکصد و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به سبب برگزاری جلسه ستاد اربعین در شهر ری جلسه شورا یک ساعت دیرتر شروع شد. در این نشست گزارشی از طرف معاون برنامه ریزی شهرداری تهران درباب عملکرد این معاونت در صحن شورا ارائه می شود.
وی با اشاره به این که در جلسه امروز طرح دو فوریتی با موضوع ایجاد یک یادمان به عنوان دروازه قرآن مورد بررسی قرار می گیرد، اضافه کرد: در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم که در بعضی کشورهای اروپایی انجام شده این دروازه توسط شهرداری تهران در یکی ورودی های تهران ایجاد خواهد شد.
چمران در پاسخ به سوالی در خصوص راه اندازی هفت طبقه بنا در خیابان با عرض هشت متر در بافت فرسوده اظهار داشت: در کوچه های هشت متری ساخت هفت طبقه مجاز نیست، آن چه که به انجام می رسد برمبنای ضوابط شهرسازی است و تنها در کوچه های بیش از شش متر عرض مجوز یک طبقه اضافی داده می شود و در کوچه های باریک ضوابط موجود اجرائی می شود.
رییس شورای شهر تهران درباره ی مشکل پلاک گذاری ون ها اظهار داشت: مشکلاتی وجود دارد و طلب هایی از طرف وزارت کشور هنوز داده نشده که مجوز پلاک شدن را بدهند؛ اما آن چه وارد ناوگان شده همگی پلاک گذاری شده است.
وی اشاره کرد: در بعضی خطوط اتوبوسرانی که تعداد مسافران اندک است و پر شدن اتوبوس ها برای شهروندان زمانبر است. در همین راستا ون و مینی بوس ها جایگزین این اتوبوس ها خواهند شد.
منبع:

1402/05/08
13:52:23
0.0 / 5
402
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ساخت دروازه قرآن در تهران در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم
نظر شما در مورد ساخت دروازه قرآن در تهران در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲