آسیاتک مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده برگزار می کند

آسیاتک مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده برگزار می کند به گزارش حراج کن، مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده این شرکت (منتهی به اسفند ۱۴۰۱) چهارشنبه هفته جاری برگزار می گردد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده این شرکت (منتهی به اسفند ۱۴۰۱) چهارشنبه هفته جاری برگزار می گردد.
مجمع عمومی عادی سالیانه مجموعه انتقال دیتای آسیاتک، منتهی به اسفند ۱۴۰۱، چهارشنبه هفته جاری (۲۸ تیر) در مرکز نوآوری و شتابدهی «رایمون» برگزار می گردد. در این مراسم، اعضای هیئت مدیره به صورت حضوری و آنلاین میزبان سهامداران حقیقی و حقوقی هستند و علاقه مندان می توانند از راه این آدرس، در مراسم حضور داشته باشند.
در بخش نخست این مراسم که در ارتباط با مجمع عمومی عادی سالیانه است، محمدعلی یوسفی زاده، مدیرعامل آسیاتک گزارشی در رابطه با عملکرد هیأت مدیره و شرکت عرضه می کند؛ علاوه بر این، سهام داران صورت های مالی در ارتباط با سال مالی منتهی اسفند ۱۴۰۱ را بررسی و در رابطه با آن، تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به اسفند ۱۴۰۲ و انتخاب اعضای هیئت مدیره تصیم گیری می کنند.
در مجمع فوق العاده که همزمان برگزار می گردد نیز، سهام داران در رابطه با اصلاح برخی مواد اساسنامه و تطابق آن با نمونه سازمان بورس گفتگو و تصمیم گیری می کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1402/04/29
11:50:13
0.0 / 5
272
تگهای خبر: آنلاین , بورس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آسیاتک مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده برگزار می کند
نظر شما در مورد آسیاتک مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده برگزار می کند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲