ثبت نام از دستفروشان محوطه تئاترشهر جهت ساماندهی

ثبت نام از دستفروشان محوطه تئاترشهر جهت ساماندهی حراج کن: سرپرست معاونت امور مناطق و محیط زیست شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران از ثبت نام دستفروشان محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر با هدف ساماندهی آنان آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، یاسر نکوفالدر این باره اظهار داشت: در چند روز اخیر شهرداری مناطق ۶ و ۱۱ با همکاری شرکت شهربان و حریم بان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اقداماتی برای جلوگیری از بساط گستری و سد معبر در محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر انجام داده است.

وی با اشاره به لزوم رفع معضل سد معبر دستفروشان در این محوطه اظهار داشت: دستفروشان این محدوده برای ادامه فعالیت خود باید ساماندهی شوند. این ساماندهی می تواند به جانمایی آنان در روز بازارها یا هدایت آنان به فضایی مناسب در نزدیکی چهارراه ولیعصر(عج) باشد.
نکوفال افزود: از بامداد امروز نمایندگانی از شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در کنار ایستگاه مترو مبادرت به ثبت نام و جمع آوری اطلاعات این افراد کرده اند تا در اسرع وقت برای ساماندهی آنان اقدامات لازم صورت گیرد.
سرپرست معاونت امور مناطق و محیط زیست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اشاره کرد: همه بساط گستران این محدوده فقط با کارت ملی و آدرس محل سکونت خود می توانند به این ایستگاه مراجعه و مبادرت به ثبت نام کنند.
بنا براعلام سایت شهر، وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰ نفر در این محدوده دستفروشی و بساط گستری می کردند، اضافه کرد: علاوه بر جانمایی در روزبازارها، بدنبال فضایی برای اختصاص به دستفروشان در نزدیکی این محدوده هستیم تا علاوه بر بهسازی محوطه تاریخی و فرهنگی تئاتر شهر، معیشت دستفروشان نیز گرفتار مشکل نشود.
منبع:

1402/04/21
20:51:13
0.0 / 5
259
تگهای خبر: بازار , شركت , طلا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ثبت نام از دستفروشان محوطه تئاترشهر جهت ساماندهی
نظر شما در مورد ثبت نام از دستفروشان محوطه تئاترشهر جهت ساماندهی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱