افتخاری دیگر برای صنایع دستی آقاجانی ترکیب دکوراتیو نقره و فیروزه

افتخاری دیگر برای صنایع دستی آقاجانی ترکیب دکوراتیو نقره و فیروزه به گزارش حراج کن، این محصولات با زیرساخت نقره و سنگ های فیروزه سبب ایجاد خط تولید جدید در صنایع دستی آقاجانی و تحولی عظیم در زمینه صنایع دستی شد.


به گزارش حراج کن به نقل از مهر، شرکت صنایع دستی آقاجانی یکی از بزرگترین خط تولیدهای محصولات فیروزه کوبی خاورمیانه، با عرضه محصولات اصیل و باکیفیت و تلاش هنرمندان چیره دست خود توانسته است، در مدت زمان کمی سهم شایانی از صنایع دستی ایران را به خود اختصاص دهد. رضایت از کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده و تقاضای زیاد مشتریان منجر به خلق محصولات نقره فیروزه گردید. این محصولات با زیرساخت نقره و سنگ های فیروزه سبب ایجاد خط تولید جدید در صنایع دستی آقاجانی و تحولی عظیم در زمینه صنایع دستی شد.
ترکیب چشم نوار نقره و فیروزه، این کالا را در رده کالاهای لوکس و دکوراتیو قرار داده است. تنوع زیاد محصولات نقره فیروزه آقاجانی نقش مهمی در رفع نیازهای این زمینه ایفا کرده است.

خط تولید نقره فیروزه در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با همکاری تعدادی از هنرمندان در شرکت صنایع دستی آقاجانی افتتاح شد. روند تولید محصولات نقره فیروزه فرایندی مشابه با فرآیند تولید محصولات فیروزه کوبی روی مس دارد و از تفاوت های آن میتوان به بیشتر بودن ضخامت ورقه های نقره و تفاوت در ابزارهای شستشو اشاره نمود.

همچنین استفاده از نقره با عیار ۹۹۹ در تولید محصولات نقره فیروزه سبب شد تا این محصولات دارای ضمانت نامه و شناسنامه اصالت کالا جهت حفظ سرمایه و آسودگی خاطر مشتریان عزیز باشد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/04/12
07:42:41
0.0 / 5
320
تگهای خبر: ابزار , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتخاری دیگر برای صنایع دستی آقاجانی ترکیب دکوراتیو نقره و فیروزه
نظر شما در مورد افتخاری دیگر برای صنایع دستی آقاجانی ترکیب دکوراتیو نقره و فیروزه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱