همزمان با دهه ولایت

تکریم سادات نوجوان در مهمانی سادات

تکریم سادات نوجوان در مهمانی سادات به گزارش حراج کن، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بمناسبت گرامیداشت دهه ولایت، ویژه برنامه «مهمانی سادات» را برگزار می نماید.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، جشن ها و مواکب «مهمانی سادات» بـه منظـور تکریـم سادات نوجوان و گرامیداشت دهـه ولایت از سـوی سـازمان فرهنگـی هنری شهرداری برگزار می گردد.
«مهمانی سادات» در دو بخش برگزاری همزمان جشن و موکب در نظر گرفته شده است. بخش جشن های مهمانی سادات با بهره مندی از ظرفیت مخاطبان دختر نوجوان فرهنگسراها در مقطع متوسطه اول و دوم طراحی شده است و بناست برنامـه هـای این جشن توسـط خـود نوجوانان طراحـی و بـا راهبری محتوایی و حمایت فرهنگسراها اجـرا شود. همینطور در قسمت موکـب هـای پذیرایی مهمانی سادات هم تیم اجرایی بـا استفاده از ظرفیـت پسـران نوجـوان در مناطـق و فرهنگسـراها تشکیل می شود کـه بعد از طراحـی موکب و جذب مشارکت گـروه هـای مردمـی، جهـادی، هیئات و... در تأمین امکانات موکب، نسبت به راه انـدازی آن اقدام می کنند.
«مهمانی سادات» در دهـه ولایت از ۸ تیرماه مصادف با عید قربان تا ۱۵ تیرماه مصادف با شب عید غدیر خم در تمامی فرهنگسراهای مناطق ۲۲گانه شهر تهران برگزار مـی شـود.
طبق گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به farhangsara.ir رجوع کنند و یا با شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرند.1402/04/11
08:15:06
0.0 / 5
278
تگهای خبر: طلا , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تکریم سادات نوجوان در مهمانی سادات
نظر شما در مورد تکریم سادات نوجوان در مهمانی سادات
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴