توضیح معاون شهردار تهران درباره ی فوت کارگر خدمات شهری در راه بی آر تی

توضیح معاون شهردار تهران درباره ی فوت کارگر خدمات شهری در راه بی آر تی به گزارش حراج کن، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در واکنش به فوت یک کارگر خدمات شهری در راه بی آر تی منطقه 2 اظهار داشت: نظافت مکانیزه تمام معابر شهر تهران امکانپذیر نیست و مجبوریم برای نظافت برخی محدوده ها از کارگران استفاده نمائیم.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، حسین نظری در حاشیه بهره برداری از برج شبیه ساز ۱۵ طبقه آموزشی عملیاتی و دو ایستگاه جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره ی فوت یک کارگر خدمات شهری در راه اتوبوس های بی آر تی در منطقه ۲ در روز گذشته، اظهار داشت: این که در سطح شهر تهران تمام بزرگراه ها بصورت مکانیزه نظافت بشوند موضوعی است که در هیچ یک از کلانشهرهای کشور و حتی کلانشهرهای جهان نداریم که تمام سطح معابر بصورت مکانیزه نظافت شوند. پس مجبوریم برای نظافت برخی محدوده ها از کارگران استفاده نمائیم و بی شک حادثه در شهر وجود دارد و ممکنست برای کارگران ما نیز حوادثی پیش بیاید.
وی ادامه داد: البته باید این مساله از مسیر قضایی بررسی شود تا مشخص شود که راننده ای که وارد مسیر بی آر تی شده مقصر است یا کارگر ما و یا حتی کمبود تجهیزات علت بروز این حادثه بوده یا خیر؟
نظری اشاره کرد: بی شک ما مجبور به استفاده از کارگران در بعضی محدوده ها برای نظافت شهر هستیم و از طرف دیگر نظافت شهر مطالبه ای است که شهروندان از ما دارند.
منبع:

1402/03/27
16:50:06
0.0 / 5
346
تگهای خبر: آموزشی , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توضیح معاون شهردار تهران درباره ی فوت کارگر خدمات شهری در راه بی آر تی
نظر شما در مورد توضیح معاون شهردار تهران درباره ی فوت کارگر خدمات شهری در راه بی آر تی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳