چمران عنوان كرد

طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران

طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران حراج کن: رییس شورای شهر تهران اعلام نمود که مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع ترافیک و آلودگی هوای تهران ارائه کرده است.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی چمران بامداد امروز در در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه مرکز پژوهش های مجلس طرحی را برای رفع معضل ترافیک و کاهش آلودگی هوا ارایه داده است که در جلسه هم اندیشی این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ایرادات برای اصلاح اعلام شد، اظهار داشت: یکی از اقدامات این طرح پیش بینی پیمایش خودرو ها و واگذاری سهم خودرو های کم پیمایش به دیگر خودرو ها بود چونکه گنجایش معابر تهران برای خودرو تکمیل شده است.
وی با اعلان اینکه تردد فعلی فوق ظرفیت بزرگراه هاست و امروز نیز قرعه کشی می کنند و حداقل یک میلیون خودرو اضافه می شود، بدون این که خودرو های فرسوده از رده بیرون بروند، درباب واردات اتوبوس به تهران نیز اظهار داشت: گزارشی از طرف معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباب اقدامات عملیاتی این معاونت ارائه خواهد شد.
رئیس شورای شهر تهران با تکیه بر این که اگر ساختمان های اعلام شده ایمن شوند که این امر بسیار عالی است، اشاره کرد: باید بررسی شود که ساختمان های ناایمن نیز برای ایمن سازی اقدام کنند؛ پارکینگی که روز گذشته کلنگ زنی شده سازه جدایی از بیمارستان است و ارتباطی با بیمارستان ندارد. این پارکینگ متعلق به بیمارستان شریعتی است که بصورت مشارکتی با شهرداری ایجاد می شود و یک یا دو بیمارستان دیگر نیز در برنامه وجود دارد.
چمران همین طور در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه صورت هزینه های اسفند ماه هنوز ارسال نشده است، اظهار داشت: با توجه به این که در خردادماه هستیم، نیاز است که گزارش سریعتر ارائه شود تا ناچار به تذکرات متوالی دراین زمینه نشویم؛ تابحال گزارشات بموقع ارائه شده و امیدواریم گزارشات بعد از این نیز بموقع ارائه شود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه بخش های دیگری برای تاکسی های اینترنتی نرخ گذاری می کنند، تصریح کرد: باید فکری در این خصوص شود و به وزارت کشور اعلام گردد که شورا اعمال نظر داشته باشد؛ چونکه بطور قطع به سود مردم خواهد بود.
چمران در ادامه سخنان خود در صحن علنی شورای شهر با اعلان اینکه پس از تهدیدهای اسرائیل، رونمایی از موشک خرمشهر پاسخی به گزافه گویی های اسرائیل است که قدرت و توان ایران را نشان داد، اظهار داشت: خاطرم هست که اسرائیل زیرساخت های هسته ای عراق را هدف قرار داد و اگر قدرت بازدارندگی ایران نبود، اسرائیل اساسا تهدیدهای خودرا مقابل ایران عملیاتی می کرد و امیدوار هستم فرزندانمان در صنایع دفاعی هر روز توفیقات بیشتری کسب کنند.
منبع:

1402/03/07
11:29:40
0.0 / 5
210
تگهای خبر: قرعه كشی , كشور , هزینه , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران
نظر شما در مورد طرح مجلس برای حل ترافیک وآلودگی هوای تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵