عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

اورهال 29 رام قطار مترو تا آخر سال

اورهال 29 رام قطار مترو تا آخر سال به گزارش حراج کن، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران شرایط تعمیر واگن های مترو را امیدوار کننده دانست.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، جعفر تشکری هاشمی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به بازدید اخیرش از کارخانه واگن سازی اظهار داشت: یکی از دغدغه های ما تولید و تعمیر واگن های مترو بود؛ چون که در یک سال قبل شرایط نامطلوبی را در این عرصه شاهد بودیم اما روز گذشته بازدیدی از واگن سازی داشتیم و دیدیم که شرایط بسیار امیدوار کننده ای در این کارخانه بوجود آمده بگونه ای که مشکلات پرسنلی و کارگری مرتفع شده بود.
وی با اشاره به اینکه شرکت واگن سازی برنامه اورهال ۲۹ رام قطار مترو را در دستور کار قرار داده است، اضافه کرد: در بحث خرید تجهیزات داخلی وضعیت خوبی داریم و کوشش برای خرید تجهیزات خارجی هم شروع شده است.
تشکری هاشمی ضمن اشاره به اقدامات موثر ارتقاء قطارهای DC مترو اظهار داشت: همکاری خوبی بین مجموعه ها شکل گرفته است تا شاهد ارتقاء قطارهای قدیمی باشیم.
وی با اشاره به اینکه سال قبل در مورد وضعیت بهره برداری از متروی هشتگرد و عدم انعقاد قرارداد با شرکت مترو تذکر دادم، اضافه کرد: هنوز مشکلات پابرجا است و این در حالیست که اگر این اشکالات رفع نشود می تواند مشکلات جدی را برای مدیریت شهری ایجاد نماید و باید این مشکلات به سرعت رفع گردد.
عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: به نظر می آید با آغاز به کار متروی پرند هم بار اصلی روی دوش متروی تهران باشد که پیشنهاد می شود از حالا رایزنی ها آغاز شود.
منبع:

1402/03/02
13:03:09
0.0 / 5
421
تگهای خبر: تولید , خرید , شركت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اورهال 29 رام قطار مترو تا آخر سال
نظر شما در مورد اورهال 29 رام قطار مترو تا آخر سال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳