شروع به کار محصول جدید سرمایه گذاری فارابی و دیجی پی

شروع به کار محصول جدید سرمایه گذاری فارابی و دیجی پی حراج کن: حراج کن: گروه مالی فارابی و دیجی پی از محصول مشترک مدیریت ثروت رونمایی کردند. این محصول جدید امکان سرمایه گذاری ساده و هوشمند را برای میلیونها ایرانی مشتاق بازارهای مالی فراهم می آورد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، محصول جدید این دو شرکت با رویکرد ارائه راهکارهای ساده و هوشمند در زمینه سرمایه گذاری غیرمستقیم در بازارهای مالی توسعه پیدا کرده و بوسیله اپلیکیشن دیجی پی در دسترس عموم قرار گرفته است. این محصول به افراد کمک می نماید بدون دانش، تجربه و صرف زمان سرمایه گذاری موفقی را داشته باشند.
همکاری مشترک این دو شرکت مربوط به تفاهم نامه ای است که سال قبل بین گروه مالی فارابی و گروه دیجی کالا به امضا رسید و پس از حدود یک سال نتیجه آن در اپلیکیشن و وب سایت دیجی پی در دسترس عموم قرار گرفته است.
این همکاری به جهت این که دیجی کالا یکی از بزرگترین خرده فروش های آنلاین در خاورمیانه است، اهمیت دوچندانی یافته، چونکه محصول سرمایه گذاری که در اختیار مشتریان دیجی کالا و دیجی پی قرار گرفته، متناسب با اهداف سرمایه گذاری و میزان ریسک پذیری افراد، راهکارهای متنوعی را برای میلیونها ایرانی فراهم می آورد.
گروه مالی فارابی - که اخیراً وارد چهاردهمین سال فعالیتش شده - با بهره گیری از ظرفیت های تخصصی شرکت سبدگردان فارابی به عنوان بازوی اصلی مدیریت دارایی این شرکت، سرویس ها و محصولات مورد نیاز این همکاری را فراهم نموده است.
خدماتی که بواسطه شرکت سبدگردان فارابی در اختیار مشتریان دیجی پی قرار گرفته، شامل «سبدگردانی» و «سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت» و «سرمایه گذاری در صندوق سهامی» فارابی می شود.
مدیریت دارایی فارابی به عنوان یکی از بالاترین فعالان این حوزه، بازدهی سرمایه گذاری بیش از ۲۲، ۰۰۰ درصدی را طی ۱۳ سال اخیر محقق کرده است! در حقیقت اگر ۱۳ سال پیش ۱۰۰ میلیون تومان را به شرکت سبدگردان فارابی سپرده بودید، امروز دارایی شما بیش از ۲۲ میلیارد تومان بود!
با توجه به سابقه عملکرد شرکت سبدگردان فارابی و دیجی پی، پیش بینی می شود کاربران این دو اکوسیستم بسادگی بتوانند از مزایای خدمات مدیریت دارایی و مشاوره سرمایه گذاری در محصول جدید این دو شرکت بهره مند شوند.
جهت استفاده از خدمات این محصول سرمایه گذاری کافیست وارد اپلیکیشن شوید و با کلیک روی گزینه مدیریت ثروت، یکی از خدمات مدنظرتان را بصورت کاملاً غیرحضوری و آنلاین دریافت کنید.
همان طور که اشاره شد، خدمات مدیریت ثروت شامل سه بخش صندوق های سرمایه گذاری (سهامی و درآمد ثابت فارابی) و سبدگردانی است.
لازم به ذکر است، گروه مالی فارابی و گروه دیجی کالا با هدف ارائه راهکارهای ساده و هوشمند در زمینه مدیریت ثروت همکاری خودرا آغاز نموده اند. چشم انداز این همکاری ارائه محصولی جامع جهت تسهیل سرمایه گذاری در تمامی بازارهای مالی برای میلیونها ایرانی است. در فاز نخست این همکاری امکان سرمایه گذاری در دو صندوق درآمد ثابت و سهامی فارابی و همین طور خدمات سبدگردانی و دریافت مشاوره سرمایه گذاری برای کاربران دیجی پی فراهم گشته است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1402/02/13
10:20:40
0.0 / 5
351
تگهای خبر: آنلاین , اهدا , بازار , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شروع به کار محصول جدید سرمایه گذاری فارابی و دیجی پی
نظر شما در مورد شروع به کار محصول جدید سرمایه گذاری فارابی و دیجی پی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱