مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران خبر داد

افتتاح پارکینگ نیایش درصورت تامین منابع در ۱۴۰۲

افتتاح پارکینگ نیایش درصورت تامین منابع در ۱۴۰۲ به گزارش حراج کن، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران اظهار داشت: پارکینگ نیایش هم اکنون پروژه ای فعال است و اگر مشکلی پیش نیاید و در صورت تامین منابع امسال به بهره برداری می رسد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، هادی حق بین در این زمینه اظهار داشت: در سال قبل بیش از ۸ پروژه راه اندازی شد و در اختیار شهروندان قرار گرفت و در سال ۱۴۰۲ تعداد دیگری از پروژه ها را افتتاح می نماییم. پروژه های مقاوم سازی عمدتاً در زیر پل ها به انجام می رسد. این بخش از کار باید در شب صورت گیرد و به همین جهت ممکنست بروزش را در شهر نبینیم.
حق بین اظهار داشت: پروژه هایی که توسط سازمان افتتاح خواهد شد اثرگذار می باشد و پروژه های بلاتکلیف و رها شده که تبدیل به عارضه شهری شده با حمایت مدیریت شهری به سرانجام می رسند. به عنوان مثال پارکینگ امیر کبیر که ده سال رها شده بود، سال قبل توسط شهردار تهران راه اندازی شد.
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران اشاره کرد: اینها سرانه هایی است که توسط سازمان افزایش می یابد. هم اکنون ۵۰ پروژه فعال و پویا داریم و تعدادی بصورت پکیج درحال راه اندازی است. همین طور در زمینه مدیریت بحران درحال ایجاد پروژه های شتاب نگاری هستیم که این ایستگاه ها پیش از وقوع بلایای طبیعی شرایط را اطلاع رسانی می کند و موجب می شود از مخاطرات جدی پس از زلزله جلوگیری شود.
وی با اعلان اینکه پروژه های این حوزه به شعاع حدودا ۱۰۰ کیلومتر در اطراف شهر تهران از آبیک تا دماوند در ۲۸ نقطه درحال اجراست، عنوان کرد: ۵۰ درصد این پروژه انجام شده و تا چند ماه آتی تکمیل و به مدیریت بحران تحویل داده می شود. همین طور آن دسته از پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران که توسط سازمان تکمیل می شود، عمدتاً در گذشته رها شده بودند. تعداد زیادی سال قبل تحویل و تکمیل شد.

اتمام پروژه ساخت دو میدان تره بار تا تیرماه
حق بین با تأکید بر این که در بحث بازار و میادین توسعه و افزایش بازارها در دستور کار ماست و طبق توافقنامه ساخت برخی از آنها به ما سپرده شده است، اظهار داشت: فعلا ساخت ۲۵ عدد از میادین به ما سپرده شده است. هم اکنون ۶ بازار عملیاتی شده و فکر می کنم تا دو ماه آتی حداقل ۲ بازار را تحویل بدهیم و به تناسب تا آخر سال این رویه را طی می نماییم. یکی از موضوعات مهم برای ما منظر شهری و بازپیرایی آنست.
وی با اشاره به این که در سال قبل ۴ میدانگاه را تحویل مردم دادیم، اظهار داشت: پروژه ایستگاه میدان صادقیه، بلوار شهدای صادقیه در منطقه ۲، باغ فردوس، میدانگاه جهاد و میدان امام خمینی (ره) همچون پروژه های مهم سال قبل است.

پارکینگ مینابی تا ۵ ماه آتی تحویل داده می شود
طبق گزارش سایت شهر، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با اشاره به تکمیل پارکینگ ها اظهار داشت: پارکینگ مینابی در منطقه ۱۵ طی ۵ ماه آتی به سازمان ترافیک تحویل داده می شود. پارکینگ جوادیه نیز جدیدا عملیاتی شده است. پارکینگ نیایش پروژه ای بود که بنا به تدبیر معاونت فنی عمرانی بتازگی به سازمان فنی عمرانی محول شده که چند سال رها شده بود، اما الان فعال و پر انرژی است و اگر مشکلی پیش نیاید با تامین منابع امسال به بهره برداری می رسد. همین طور تاسیس پارکینگی که در مجاورت صدا و سیما و پارک ملت قرار دارد، اثر بسیار بزرگی بر رفع معضل پارکینگ منطقه ۳ دارد.1402/02/07
12:53:38
0.0 / 5
389
تگهای خبر: انرژی , بازار , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افتتاح پارکینگ نیایش درصورت تامین منابع در ۱۴۰۲
نظر شما در مورد افتتاح پارکینگ نیایش درصورت تامین منابع در ۱۴۰۲
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳