مدیر عامل شركت اتوبوسرانی تهران خبر داد

رونمایی از ۴۰ اتوبوس جدید در پایتخت

رونمایی از ۴۰ اتوبوس جدید در پایتخت به گزارش حراج کن، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از رونمایی ۴۰ اتوبوس جدید در پایتخت اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، مهدی علیزاده در حاشیه آیین رونمایی از اتوبوس های جدید شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران که به مناسبت سالگرد ۶۷ سالروز تاسیس اتوبوسرانی تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگارانفت: برای سال ۱۴۰۲ در حوزه حمل و نقل برنامه ریزی شده است تا در این عرصه شاهد توسعه حمل و نقل باشیم و این مورد در معاونت حمل و نقل و ترافیک و در کلان در سطح مدیریت شهری پیگیری می شود.
وی ضمن اشاره به رونمایی از ۴۰ دستگاه اتوبوس جدید همزمان با شصت و هفتمین سالروز تاسیس شرکت واحد اتوبوسرانی اضافه کرد: این تعداد اتوبوس طی ۱۰ روز آینده پلاک گذاری و وارد ناوگان حمل و نقل شهری خواهند شد.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار نمود: پارسال هم با توافقی که با وزارت کشور و سازمان شهرداری ها انجام شده بود، ۱۷۴ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت شد.
علیزاده اظهار داشت: یکی از سیاست های این دوره از شرکت واحد اتوبوسرانی اینست که از ظرفیت بخش خصوصی بهره ببریم و در همین زمینه اتوبوس ها در اختیار بخش خصوصی قرار خواهد گرفت تا خدمت رسانی موثری را به شهروندان شاهد باشیم.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اضافه کرد: بر مبنای توافقی که انجام شده مقرر است از ظرفیت شرکت هایذتولیدکننده اتوبوس های داخلی هم بهره ببریم و تا پایان فروردین ماه تفاهم نامه واگذاری ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس در سال جدید انجام و ابلاغ خواهد گردید.
وی اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده در ۶ ماهه ابتدایی ۱۴۰۲، ۵۰۰ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل خواهد شد.
علیزاده همینطور در مورد ضرب العجل دستگاه قضا در ارتباط با تهیه اتوبوس در شهر تهران خاطرنشان کرد: این مورد و ضرب العجل به اتوبوس های سی ان جی بر می گردد و ما بخش خصوصی را موظف کردیم تا در بازه زمانی تعیین شده (۶ ماهه) نسبت به سی ان جی کردن اتوبوس ها اقدام لازم را انجام دهند ضمن این که شرکت واحد اتوسرانی ۲۰ الی ۳۰ دستگاه اتوبوس سی ان جی دارد که برای آنها ما اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی ضمن اشاره به این که این شرکت هیچ مشکلی در مورد اورهال و بازسازی اتوبوس ها ندارد، اظهار داشت: ان شاءالله تا پایان شهریورماه ۵۰۰ دستگاه اتوبوس اورهال شده وارد سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد و تا آخر سال هم ۲ هزار دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد و امیدواریم دولت هم به تعهدات خود در ارتباط با اتوبوس های جدید پایتخت عمل کند.

منبع:

1402/01/29
11:03:06
0.0 / 5
335
تگهای خبر: تولید , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رونمایی از ۴۰ اتوبوس جدید در پایتخت
نظر شما در مورد رونمایی از ۴۰ اتوبوس جدید در پایتخت
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵