مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

عرضه خدمات ورزشی به رانندگان تاکسی با کارت ملی

عرضه خدمات ورزشی به رانندگان تاکسی با کارت ملی به گزارش حراج کن، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از عرضه خدمات به رانندگان تاکسی با کارت ملی اطلاع داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، اوجاقی بامداد امروز در آیین انعقاد قرارداد سازمان تاکسیرانی و سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه سازمان ورزش ۲۱۳ اماکن ورزشی آبی و غیر آبی دارد و همینطور ۱۳۷ مجموعه ورزشی دیگری هم در دست مناطق ۲۲گانه و سازمان ها قرار دارد، افزود، : ما از راه اماکن ورزشی به مردم خدمات می دهیم و این در شرایطی است که تعرفه مجموعه ورزشی ما بسیار پایین تر از سایر اماکن است. برهمین اساس تعرفه سال ۱۴۰۱، ۴۰ درصد تعرفه دولتی بود و بنابراین هم سازمان ورزش خدمات رسان به مردم است.
به نقل از ایشان، به جز اماکن ورزشی ما از راه سازمان ها به مردم شهر تهران خدمات عرضه می دهیم که هدفمان بانوان و جوانان هستند.
اوجاقی با اشاره به اینکه در قسمت های خدمات تفریحی به تاکسیرانان، استفاده از استخرها بیشتر مد نظر است و در کل ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده به رانندگان تاکسی طبق مقررات است، اظهار نمود: این تخفیف بالاترین تخفیف در خلال این سالهاست. همینطور بالاترین تخفیف ۳۰ در صد است اما با رایزنی تخفیف ۵۰ درصد برای رانندگان تاکسی در نظر گرفته شده است که با کارت ملی به رانندگان خدمات ورزشی عرضه می شود.

منبع:

1402/01/27
09:26:21
0.0 / 5
298
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عرضه خدمات ورزشی به رانندگان تاکسی با کارت ملی
نظر شما در مورد عرضه خدمات ورزشی به رانندگان تاکسی با کارت ملی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴