تاکید شهردار تهران بر ضرورت توجه به پدافند غیرعامل

تاکید شهردار تهران بر ضرورت توجه به پدافند غیرعامل حراج کن: شهردار تهران بر لزوم توجه جدی به موضوع پدافند غیرعامل و کارهای کمیته پدافند غیرعامل شهرداری تاکید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، دومین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شهرداری تهران با هدف بررسی جایگاه کمیته پدافند غیرعامل، کارگروه های تخصصی آن و پیگیری مصوبات جلسه قبل با حضور شهردار تهران انجام شد.
در این جلسه که با حضور شهردار تهران، معاون امور مناطق شهرداری، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، معاونان و مدیران این سازمان، شهرداران مناطق، روسای ادارات مدیریت بحران و پدافند غیرعامل مناطق ۲۲گانه و جمع دیگری از مدیران شهری برگزار شد، علیرضا زاکانی، شهردار تهران بر لزوم توجه جدی به موضوع پدافند غیرعامل و کارهای کمیته پدافند غیرعامل شهرداری اصرار کرد و اقدامات موثر این کمیته را در راستای افزایش ایمنی شهر واجد اهمیت دانست.
همین طور در این نشست علی نصیری رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اینکه ۱۳ کارگروه تخصصی ذیل فعالیت این کمیته مشغول به کار هستند، گزارشی از برگزاری جلسات فصلی و پیگیری مصوبات این کمیته و کارگروه های تخصصی آن ارائه داد.
برابر اعلام روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، ایشان سپس ضمن معرفی کارگروه های تخصصی به تشریح ساختار این کارگروه ها، معرفی روسا و اعضای آن پرداخت و در ادامه با اشاره به مصوبات جلسه قبل، اقدامات انجام گرفته را تشریح و گزارشی دراین زمینه ارائه داد.
بدین سبب گزارش، در این نشست مطالبی چون مقاوم سازی شریان های حیاتی، مطالعات توجیهی پدافند غیرعامل، اتصال یکی از بیمارستان های شهر تهران به خطوط مترو، افزایش ایمنی مترو، توافقنامه همکاری شهرداری تهران و سازمان پدافند غیرعامل و ارزیابی مقاوم سازی شریان های حیاتی شهر تهران ارائه و درباره ی جزییات آنها بحث و گفت و گو صورت گرفت.
منبع:

1402/01/23
12:36:39
0.0 / 5
300
تگهای خبر: ارز , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تاکید شهردار تهران بر ضرورت توجه به پدافند غیرعامل
نظر شما در مورد تاکید شهردار تهران بر ضرورت توجه به پدافند غیرعامل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳