شبکه ارتباطات آرمانی در رویای تبدیل تهران به شهری هوشمند

شبکه ارتباطات آرمانی در رویای تبدیل تهران به شهری هوشمند حراج کن: سامانه هوشمند مدیریت و مانیتورینگ بیلبوردها و رسانه های محیطی به عنوان پلت فرم تبلیغات هوشمند محیطی برای صاحبان مشاغل و برندها طراحی شده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، توجه به دغدغه های شهروندی و فراهم کردن امکاناتی برای ایجاد آرامش و رفاه شهری، همیشه از مهم ترین وظایف مدیران و مسئولان خصوصی و دولتی در هر جامعه بوده است. یکی از بزرگترین معضلات زندگی اجتماعی در کلان شهرها، تردد و رفت وآمدهای درون شهری به حساب می آید که باتوجه به تراکم جمعیت، کمبود معابر و گذرگاه های ایمن، مشکلات سیستم حمل و نقل عمومی یا مواردی از این قبیل به عنوان بحرانی همیشگی یاد می شود که با هم فکری، هم افزایی و همکاری میان مسئولان، مدیران و صاحب نظران به میزان قابل توجهی، رفع خواهد شد.
به همین منظور نشست های سالانه جوامع علمی و مدیریتی کشور پیرامون حوزه های شهری خصوصاً حمل و نقل عمومی و مهندسی ترافیک، از ملزومات مدیریت شهری به حساب می آید. اتفاقی که پس از گذشت سه سال از بحران کرونا در کشور، امسال همایشی تحت عنوان «کنفرانس بین المللی ترافیک و حمل و نقل شهری» در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱ توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک کشور و شهرداری تهران اجرا شد. این کنفرانس بین المللی که در مرکز همایش های برج میلاد به اجرا درآمد، با حمایت مطرح ترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه علم وصنعت، دانشگاه علامه طباطبایی و خیلی از پژوهشکده ها و مراکز علمی و مؤسسات معتبر و نیز مجموعه ای از شرکت های دانش بنیان مانند «شبکه ارتباطات آرمانی» در کنار مجری برگزارکننده این جلسه بود و بر آن تلاش بود تا کلیه افرادی که در این عرصه دستی بر آتش دارند، چه از بعد علمی و چه از نظر عملیاتی، در کنار هم قرار گیرند.
توجه به حمل و نقل همگانی، سیستم حمل و نقل هوشمند، برنامه ریزی شهری و حمل و نقل، ترویج فرهنگ ترافیک و ایمنی لازم، استفاده از سیستم حمل و نقل پاک، طراحی و مهندس زیرساخت های شهری همچون محورهای مورد بحث در این همایش بود که در کنار نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری و نرم افزارهای مدیریتی در زمینه حمل و نقل و ترافیک، پانل های متعدد، برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی که در معرض دید و استفاده مخاطبان قرار داشت، میان ارگان های مختلف نیز برای راهبری و مدیریت حمل و نقل شهری و برون شهری، تعامل برقرار کرد.
تهران را شهری آرمانی تصور کنیم

این کنفرانس با حضور مدیران و مسئولان لشکری و کشوری، جلال بهرامی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، افندی زاده معاون وزارت راه و شهرسازی، دکتر تشکری هاشمی نماینده شورای شهر تهران، سردار حمیدی نماینده پلیس راهور کشور، صفارزاده کمیته علمی و دبیر برگزاری کنفرانس، علیرضا زاکانی شهردار تهران و نیز تعدادی از مدیران شرکت های دانش بنیان و راهبردهای ارتباطی در حالی انجام شد که حدود ۸۰۰ مقاله علمی معتبر در زمینه مدیریت ترافیک و حمل و نقل شهری به این کنفرانس ارسال شده و مورد بررسی قرار گرفت.
در این مراسم مهندس بهرامی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اذعان داشت: «بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم! این همایش فرصتی مغتنم برای هم اندیشی و هم افزایی تخصصی و موشکافانه مباحث مربوط به حوزه تخصصی مهندسی ترافیک، فرصت ارتباط بین نخبگان، متخصصین، صاحب نظران با یکدیگر و با مجموعه مسئولین حوزه حمل و نقل و ترافیک باید مستمر باشد و به یک پروسه پایدار تبدیل گردد. در زمینه های تخصصی، افراد متبحر و باسوادی حضور دارند اما مشکلات کشور در خیلی از زمینه ها همچنان پابرجا است.» وی ادامه داد: «عدم ارتباط میان حوزه های میدانی و اجرائی با حوزه های تخصصی به یک تصمیم جدی تبدیل گشته که زندگی روزمره مردم را گرفتار مشکلاتی کرده است که باید برای رفع آن ها تمهیداتی اندیشیده شود و این مهم جز در سایه همکاری جمعی در بخش خصوصی و عمومی میسر نخواهد بود.»
در همین راستا و باتوجه به اهمیت بحث هوای پاک، کاهش آلودگی، ساده سازی ترددهای شهری و توجه به برخورداری از شهری انسان محور، شرکت دانش بنیان تبلیغات محیطی آرمانی به عنوان یکی از حامیان اصلی برگزاری این مراسم از محصولات خود رونمایی نمود و در طول دو روز برگزاری کنفرانس ضمن برگزاری غرفه و ارائه مقاله تخصصی درباره ی یکی از محصولات هوشمند خود، میزبان اساتید دانشگاه ها، دانشجوها، صاحبان مشاغل و مدیران رده بالای شهرداری و کشور نیز بود.
در ضمن بازدیدجلال بهرامی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از غرفه شرکت آرمانی، سهام الدین بهرامی مدیرعامل هولدینگ تبلیغاتی مات توضیحاتی را پیرامون دو محصول این شرکت به اسامی «آگرمپ» و «تال» به ایشان ارائه کردند.
با «آگرمپ» و «تال» به سمت شهر هوشمند پیش می رویم
سامانه هوشمند مدیریت و مانیتورینگ بیلبوردها و رسانه های محیطی یا همان آگرمپ، به عنوان پلت فرم تبلیغات هوشمند محیطی برای صاحبان مشاغل و برندها طراحی شده است که با مراجعه به آن می توانند جهت برنامه ریزی رسانه ای بمنظور تبلیغات خود از آن بهره مند شوند.
همچنین «تال» اپلیکیشینی است که با نصب آن روی تلفن های همراه هوشمند، امکان استفاده از اسکوترهای برقی برای کلیه شهروندان فراهم می شود و افراد می توانند با ثبت نام و شارژ حساب در این اپلیکیشن در همه نقاط شهری، تردد داشته باشند. استفاده از اسکوترها هیچ محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و فقط داشتن یک گوشی هوشمند کافی خواهد بود.

می توان گفت با ارائه این دو محصول توسط شبکه ارتباطات آرمانی، تا حد معقولی معضل ترافیک، آلودگی هوا، دشواری تردد و اتلاف وقت برطرف خواهد شد و شهر تهران به سمت هوشمند شدن حرکت خواهدنمود.
اهمیت به زیرساخت های شهری و عرضه امکاناتی در راستای هوشمندسازی شهری چون تهران از اهداف بلندمدت مدیران و مسئولان کشور است که با همکاری شرکت های خصوصی و ظرفیت های خاص، به زودی به اجرا درخواهد آمد و زندگی شهروندی را برای افراد آسان تر خواهدنمود.
این همایش با برگزاری بیش از ۶۰ پانل گوناگون آموزشی و فناوری، ارائه مقالات و ایده های حرفه ای و نیز معرفی محصولات جدید در زمینه کمک به رفع معضلات ترافیکی و حمل و نقل در حالی پایان یافت که یازده مقاله برتر، انتخاب گردید و از حامیان اصلی برگزارکننده مراسم، خصوصاً شرکت دانش بنیان شبکه ارتباطات آرمانی، تقدیر به عمل آمد.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/12/21
10:35:18
0.0 / 5
263
تگهای خبر: آموزشی , ارز , اهدا , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شبکه ارتباطات آرمانی در رویای تبدیل تهران به شهری هوشمند
نظر شما در مورد شبکه ارتباطات آرمانی در رویای تبدیل تهران به شهری هوشمند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳