انتقاد عضو شورای شهر از دخالت افراد خاص بدون مسئولیت در شهرداری تهران

انتقاد عضو شورای شهر از دخالت افراد خاص بدون مسئولیت در شهرداری تهران به گزارش حراج کن، رئیس کمیته هوشمندسازی شورای شهر تهران از دخالت افراد خاص که هیچ مسئولیتی ندارنددر سازمان فاوا انتقاد نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علی اصغر قائمی در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سازمان فاوا نقطه کانونی خدمات شهرداری است، اظهار نمود: سطح خدمات چند سالی است که افت پیدا کرده و در صورت تداوم می تواند مشکلات جدی ایجاد نماید اما مساله اول در یک سال و نیم اخیر، تغییرات متناوب مدیریتی و عدم ثبات مدیریت ارشد این سازمان است و شاهد این بودیم که هرچند ماه یکبار یک سرپرست برای سازمان معرفی می شود که مغایر مصوبات است.
قائمی با اشاره به اینکه دخالت افرادی خاص که هیچ مسئولیتی ندارد، یکی دیگر از مشکلات است، خاطرنشان کرد: عدم تعیین تکلیف هیئت مدیره این سازمان یکی دیگر از مشکلات است و کسانی که تعیین شدند هم تخصص و تجربه مرتبط را ندارند.
وی ادامه داد: خردادماه سال جاری سامانه های شهرداری تهران مورد حمله سایبری قرار گرفت و هنوز بعد از چند ماه، دو قلم تجهیزات قرار بوده خریداری شود که تهیه نشده و صدمه زننده خواهد بود.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه اگر به تمدید لایسنس ها بی توجهی شود صدمه پذیری افزایش خواهد یافت، اظهار نمود: برخی از تجهیزات امانی از سایر دستگاه ها گرفته شده که بخشی از آن بازگشته و برخی هنوز در شهرداری استفاده می شود و عدم ارتقاء خیلی از سامانه های نرم افزاری را هم در سازمان فاوا شاهد می باشیم و باید استانداردها به روز شود تا سطح کیفی خوبی در خدمات ایجاد شود.
وی افزود: بی انگیزگی و عدم پرداخت حق و حقوق قانونی سبب مهاجرت افراد خبره به سایر نهادها و بعضاً به خارج کشور شده است.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، همینطور احمد علوی رئیس کمیته میراث فرهنگی هم در تذکر قبل از دستورخود با اشاره به اینکه یکی از املاک تصرف شده در فرحزاد باز پس گیری شد که کار سختی برای شهرداری منطقه پنج بود، اظهار نمود: با مساعدت دادستانی این بازپس گیری انجام شد و تنها خبر انجام شدن آنرا می شنویم و از این که چقدر برای شهردار و همکاران در اجرای احکام سخت بود، خبر نداریم.
وی تاکید کرد: تقاضای ما اینست که شهرداری فرآیندها را بازبینی کنند تا که جایی که امکان دارد به این مرحله نرسیم؛ هرچند اگر امروز هم بازبینی نماییم سالیان سال درگیر مسائل سال های اخیر هستیم اما با این وجود اقدام شهرداری برای بازپس گیری املاک شهر قابل تقدیر است.
علوی اظهار داشت: هزینه این اقدام برای شهرداری و دادستانی سنگین است و امیدواریم روزی به شرایطی برسیم که چنین فضایی را شاهد نباشیم.
1401/12/16
14:04:08
0.0 / 5
242
تگهای خبر: پرداخت , تجربه , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد انتقاد عضو شورای شهر از دخالت افراد خاص بدون مسئولیت در شهرداری تهران
نظر شما در مورد انتقاد عضو شورای شهر از دخالت افراد خاص بدون مسئولیت در شهرداری تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵