آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی و حرفه ای

آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی و حرفه ای به گزارش حراج کن، با شرکت در دوره آموزش برق خودرو در یک آموزشگاه فنی معتبر مثل آموزشگاه فن آموزان، با خیال راحت می توانید همه موارد و مشکلات خودرو ها را در بخش های برقی عیب یابی کرده و حل کنید.


دوره آموزش برق خودرو برای شخصی است که به برق خودرو و کارهای فنی در ارتباط با خودرو علاقمند بوده و می خواهد آینده شغلی خویش را با این گذراندن دوره و وارد شدن به بازار کار آن انتخاب نماید. بعنوان یک تکنسین باطری ساز خودرو شما سیستم های الکتریکی شامل سه جزء اصلی، یعنی باتری، استارت و دینام را بررسی نموده و آنها را عیب یابی و تعمیر می کنید. هر یک از این قسمت های مهم که شمرده شدند، اگر مشکل داشته باشند، این مشکل الکتریکی سایر قسمت ها را هم تحت تأثیر قرار داده و کلاً امکان دارد خودرو استارت نخورد و روشن نشود. مدت زمان یادگیری برق خودرو درجه دو ۴۵ ساعت و برق خودرو درجه یک ۶۰ ساعت می باشد. در تمام طول دوره کارآموز با انجام عملی مباحث روی انواع خودرو های موجود در تعمیرگاه اختصاصی آموزشگاه فن آموزان به تمامی مباحث تسلط پیدا می کند. مباحث نظریه به اندازه نیاز کارآموز برای دریافت مدک فنی و حرفه ای برق خودرو و آشنایی با آزمون نهایی این رشته گفته می شود. در رشته برق خودرو هر چقدر اطلاعات کاراموز در رابطه با الکترونیک بیشتر باشد با عنایت به این که ماشین ها مدام به سمت برقی شدن دارند پیش می روند خیلی کمک کننده هست. آموزشگاه های حرفه ای فنی چگونه تکنولوژی تعمیراتی برق خودرو را عرضه می دهد؟ آموزشگاه حرفه ای در آموزش برق خودرو مهارت های نگهداری، تست، عیب یابی، تشخیص و تعمیر اجزاء و سیستم های الکتریکی خودرو را به صورت علمی و عملی به شما آموزش می دهد. یعنی شما پس از گذارندن دوره می توانید در سمت های مختلف بعنوان کارشناس یا سرپرست مجموعه کارهای تشخیصی، سرویس، تعمیر و نگهداری که تخصص دارید مشغول شوید.
خلاصه این که همه مواردی را که باید شما را با عنوان باطری ساز خودرو متخصص تعمیرات برق خودرو کند را باید داشته باشد. دوره های برق خودرو مطابق با سرفصل های دقیق فنی و حرفه ای کشور آموزش داده می شوند و در دو سطح درجه ۱ و ۲ و همینطور خودرو های خارجی برگزار می گردند که همچون این سرفصل ها و موارد به صورت خیلی خلاصه عبارتند از: آموزش نظریه و عملی نکات مهم ایمنی و اصول و مبانی برق خودرو (درجه ۲) آموزش مدارهای خودرو طبق نقشه ها (درجه ۲) باز و بست صحیح قطعات و تعمیر هر کدام از آنها (درجه ۲) نحوه صحیح عیب یابی با استفاده از تجهیزات و ابزارها (درجه ۲) معرفی و تعمیر انواع باتری ها، سیستم های شارژ و استارت (درجه ۲) یادگیری تخصصی نقشه ها و مبانی الکترونیک خودرو (درجه ۱) نحوه نصب سیستم های اخطار دهنده، آینه بغل، صندلی برقی، دزدگیر، حسگر، دوربین و… (درجه ۱) شناخت ایسیو ها و تعمیرات برای خودرو های خارجی و ایرانی (درجه ۱) آموزش شبکه های خودرو VAN و CAN (درجه ۱) در دوره برق خودرو های خارجی هم به همه موارد برقی در این خودرو ها شامل عیب یابی، تعمیر و نگهداری آموزش می بینید. و... خصوصیات آموزشگاه خوب برای گذارندن دوره برق یا باطری سازی خودرو چیست؟ آموزش از پایه ای ترین موارد می باشد. ابزارهای مختلف برای تست و تعمیر وجود دارد و به روز می باشند. آموزش ها باید زیر نظر اساتید با تجربه که در بازار کار مشغول هستند برگزار شده و عملی باشند. عرضه مدرک رسمی فنی و حرفه ای را برای کارآموزان داشته باشند. آموزش ها با خودرو های داخلی و خارجی موجود در بازار کار واقعی باشند. و...
بازار کار رشته برق خودرو بازار کار رشته برق خودرو بدون اغراق با عنایت به حجم خودروهایی که در خیابان ها تردد می شود فوق العاده است. به این علت که ماشین های زیادی در بازرا وجود دارد و به تعداد این ماشین ها که در بازار هست مشتری داریم. اما این که چطور بتوانید مشتری ها را جذب کنید و چطور کار انجام دهید که درامد بیشتری داشته باشید به تخصص شما برمیگردد. هر چه شما متخصص تر باشید می توانید بازار کار و درامد بهتری داشته باشید. و هر چه بیشتر شما در بازار باشید مسلماً به صورت پلکانی تجربه تان که در بازار کار بیشتر شود درامدتان هم بیشتر می شود به شرط این که خودتان هم بخواهید مدام پیشرفت کنید. فرصت های شغلی برقکار خودرو پس از دوره فرصت های شغلی که بعنوان برقکار خودرو می توانید با گذراندن آن مشغول شوید عبارتند از: نمایندگی مجاز خودرو های جدید و قدیمی تعمیرگاه های مستقل و مغازه های شخصی خودرو تعمیر و نگهداری ناوگان خودرو برای سازمان های دولتی و خصوصی فروشگاه های لوازم یدکی خودرو مثل باتری فروشی و نصب آنها و... اعتبار مدرک فنی و حرفه ای آموزش برق خودرو چقدر است؟ با عنایت به این که همه گواهینامه های لازم برای سطوح مختلف آموزشی توسط مرکز فنی و حرفه ای کشور صادر می شوند، این مدرک دارای اعتبار داخلی و خارجی برای ورود به بازار کار و همینطور گرفتن پروانه کسب و کار می باشد. هم کارفرمایانی که در بازارهای کاری و مخصوصاً نمایندگی ها مشغول هستند این مدرک را قبول دارند و بهتر است پیش از وارد شدن به بازار کار ۱۰۰% دوره را بگذرانید تا از یک محیطی مثل نمایندگی ها آغاز به کار کنید تا از نظر تجربه کاری و اعتبار لازم را داشته باشند. البته برای باز کردن مغازه شخصی هم به مدارک لازم شامل گواهینامه های دوره با عنایت به این که فرد باید تخصص لازم اولیه را داشته باشد ۱۰۰% نیاز است. مهارت های نرم و دیگر مهارت های لازم برای یک باتری ساز خودرو چیست؟ علاوه از مهارت های تخصصی و سخت برای همه در هر کسب و کاری مهارت های نرم باید بعنوان ۵۰% ورود به دنیای کار در نظر گرفته شود. همچون این مهارت ها عبارتند از: دقت لازم در کار و انجام آن با جزئیات دانش لازم اولیه جهت استفاده از کامپیوتر و نصب و راه اندازی برنامه های قسمت های الکترونیکی مثل ECU خودرو توانایی های فنی و علاقمند بودن به این مسیر شغلی استفاده از ابتکار عمل های خلاقانه برای پیشبرد کار داشتن خلاقیت، پشتکار و مهارت های حل مساله کار تیمی مخصوصاً در نمایندگی ها یا گاراژهایی که مشتری زیادی دارند و تقسیم کار هم نیاز است. و... آموزشگاه فن آموزان در دپارتمان اتومانیک خود تمامی دوره های در رابطه با مکانیک و برق خودرو را تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای و با اعطای مدرک معتبر در تعمیرگاه های اختصاصی مجهز به تجهیزات به روز برگزار می نماید. تمامی دوره با پشتیبانی نامحدود و امکان بازآموزش مجانی برگزار می گردند. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۴۷۷۳۰۰ تماس بگیرید و یا به آدرس تهران، تقاطع جمهوری و ولیعصر، بالاتر از فروشگاه رفاه، ساختمان تجاری و اداری ۲۴، طبقه ۶ رجوع نمایید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/12/13
09:23:09
0.0 / 5
284
تگهای خبر: آموزشی , ابزار , بازار , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی و حرفه ای
نظر شما در مورد آموزش صفر تا صد برق خودرو فنی و حرفه ای
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱