دومین بازارچه خوداشتغالی و کارآفرینی در مترو تهران

دومین بازارچه خوداشتغالی و کارآفرینی در مترو تهران حراج کن: معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از برگزاری دومین بازارچه خوداشتغالی و کار آفرینی ویژه زنان سرپرست خانوار با همکاری اداره کل امور بانوان شهرداری تهران در ایستگاه های منتخب مترو آگاهی داد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سید محمد نقیب اظهار داشت: برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با هدف بهبود معیشت و رفاه زنان سرپرست خانوار، تسهیل دسترسی به منابع موجود، آگاهی از نقش مسئولیتها و وضعیت اجتماعی و همین طور حقوق اجتماعی و سیاسی آنها، تقویت مشارکت زنان در جنبه های مختلف زندگی اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و افزایش کنترل زنان بر پروسه تصمیم گیری از سطح خانواده در متروی تهران برگزار می شود.
وی با تأکید بر این که این بازارچه ها در امتداد خودکفایی اقتصادی و بهبود معیشت و ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار در ایستگاه های تجریش، شریعتی، شهر ری، میدان آزادی، میدان حضرت ولیعصر(عج) و سرسبز برگزار شده است اضافه کرد: در بیش از ده غرفه، محصولاتی چون پوشاک، زیورآلات، مواد غذایی و ملزومات خانگی و... عرضه خواهد شد.
نقیب در ادامه عنوان کرد: طرح های خودکفایی، کارآفرینی، اشتغال و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار همچون برنامه هایی است که می تواند در وضعیت مشکلات و تنگناهای اقتصادی، اثربخشی برنامه های حمایتی از زنان سرپرست خانوار را بیشتر نمایان کند.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفتنی ست این بازارچه های خوداشتغالی و کارآفرینی از تاریخ ۱۱ تا ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۱ و از ساعت ۱۰ الی ۲۰ در ایستگاه های منتخب میزبان مسافران و شهروندان خواهند بود.1401/12/12
10:26:47
0.0 / 5
300
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , پوشاك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دومین بازارچه خوداشتغالی و کارآفرینی در مترو تهران
نظر شما در مورد دومین بازارچه خوداشتغالی و کارآفرینی در مترو تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲