ضرورت به روز رسانی ایمنی ساختمان ها در تهران

ضرورت به روز رسانی ایمنی ساختمان ها در تهران حراج کن: معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران بر رصد و بررسی شهرداران نواحی در محدوده خود از نظر ایمنی تاکید نمود.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، علیرضا جاوید در همایش شهرداران نواحی شهرداری و سازمان آتش نشانی تهران که امروز در ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای سازمان آتش نشانی تهران و به ویژه شهید اخیر این سازمان، رضا دارابی را گرامی می دارم.

وی با اعلان اینکه ساختمان ها باید از نظر ایمنی به روز شوند، اظهار داشت: شهرداران نواحی باید محدوده خودرا رصد کنند و از نزدیک مسائل ایمنی را مورد بررسی قرار دهند و پیگیر رفع ناایمنی باشند.
جاوید با اشاره به اهمیت رسیدگی به امور شهروندان اظهارکرد: شهرداران نواحی باید ارباب رجوع را مورد تکریم قرار داده و اقدامات لازم برای تسریع در روند امور شهروندان را در دستورکار قرار دهند.
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران اظهار داشت: حوادثی نظیر پلاسکو در این سال ها کام همه ما را تلخ کرده است و امیدواریم با پیگیری، رفع و مشکلات ساختمان های ناایمن حل شود تا شاهد حوادث تلخ نباشیم.

منبع:

1401/12/10
08:13:58
0.0 / 5
293
تگهای خبر: خدمات , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرورت به روز رسانی ایمنی ساختمان ها در تهران
نظر شما در مورد ضرورت به روز رسانی ایمنی ساختمان ها در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴