سردار سلامی در دیدار با شهردار تهران:

توسعه حمل و نقل عمومی شاخصه اثرگذار در مدیریت شهری است

توسعه حمل و نقل عمومی شاخصه اثرگذار در مدیریت شهری است به گزارش حراج کن، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امیدواریم در این دوره مدیریت شهری، توسعه حمل‎و‎نقل عمومی شهر تهران به یکی از شاخصه های موثر در عملکرد مدیریتی شهرداری پایتخت تبدیل گردد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی در جریان دیدار با شهردار تهران به مناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار ضمن تقدیر از کوشش های شهرداری تهران در یک سال اخیر اظهار داشت: اهمیت شهر تهران نسبت به سایر کلانشهرها در این است که تهران قلب انقلاب اسلامی شمرده می شود و اهمیتی که این کلانشهر در بعد ملی و بین المللی برای ایران اسلامی دارد، در امتداد محور مقاومت و ابعاد جهانی نیز قابل ارزیابی است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: باتوجه به این مساله عملکرد و مجموعه رویکرد های شهرداری تهران، حائز اهمیت و اثرگذار می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلان اینکه حمل و نقل عمومی یکی از مهم ترین موضوعات حوزه شهری است، اشاره کرد: شهروندان با توسعه و تسهیل دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی، رغبت بیشتری نسبت به استفاده از آن خواهند داشت؛ امیدواریم در این دوره مدیریت شهری، توسعه حمل‎و‎نقل عمومی شهر تهران به یکی از شاخصه های موثر در عملکرد مدیریتی شهرداری پایتخت تبدیل گردد.
سلامی با تأکید بر این که حوزه جوانان، نیازمند اقدامات ویژه ای در بخش های فرهنگی، اجتماعی و توسعه امکانات ورزشی است، اشاره کرد: ساخت مساجد و اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی در زمینه جوانان با محوریت مساجد اقدام مهم و اثربخشی خواهد بود.1401/12/05
11:02:58
0.0 / 5
288
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توسعه حمل و نقل عمومی شاخصه اثرگذار در مدیریت شهری است
نظر شما در مورد توسعه حمل و نقل عمومی شاخصه اثرگذار در مدیریت شهری است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱