قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام یکی از مسائل و مشکلاتی که از دیر باز انسانها با آن روبرو بودند ایجاد یک لایه مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت بود تا بتوانند سقفی امن برای سکونت خود داشته باشند .


قیمت ایزوگام در تهران ، قیمت ایزوگام ، یکی از مسائل و مشکلاتی که از دیر باز انسانها با آن روبرو بودند ایجاد یک لایه مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت بود تا بتوانند سقفی امن برای سکونت خود داشته باشند.

انواع عایق با گذشت زمان سیر تکمیلی پیدا نمود استفاده از کاه و گل ، استفاده از ساروج و مواد آهکی و البته در قرن گذشته استفاده از مواد نفتی مانند قیرگونی و آسفالت گزینه مناسبی به نظر میرسید . تمام این موارد در کنار محاسن و کاربردهای خوب مقطعی دارای معایبی نیز بودند.

مثلا اینکه قیرگونی با گذشت زمان تجزیه می شد و در برابر تابش نور و گرمای آفتاب مقاوت چندانی نداشت . در سرما و یخبندان قیر خشک شده و شکننده می شد و باعث ترک برداشتن این عایق ضدآب می شد . تا اینکه با پیدایش ایزوگام به عنوان یک عایق رطوبتی جدید این مشکلات تا حد زیادی مرتفع شد.

 

استعلام آنلاین قیمت ایزوگام دلیجان با نصب در تهران توسط ایزوگام سپهر

برای دریافت آخرین قیمت ایزوگام مورد نظر خود روی لینک زیر کلیک کنید

استعلام آنلاین قیمت ایزوگام

 

تعریف ایزوگام

ایزوگام یک لایه ضد آب و ضد رطوبت بر پایه مواد نفتی می باشد که از قیر طبیعی و یا قیر اکسیده و لایه الیاف پلی استر (تیشو) تشکیل شده است.  ایزوگام دارای مزایای فراوانی است که در زیر به بخشی از آنها اشاره می شود.

مزایای مهم استفاده از ایزوگام
1: نصب آسان و راحت

ایزوگام نسبت به دیگر انواع عایق های رطوبتی خیلی ساده و آسان تنها با اندکی گرم نمودن قابل نصب می باشد.

2: قابلیت اجرا در تمامی سطوح

یکی از مزایای بسیار خوب ایزوگام قابلیت نصب و اجرای آسان روی تمامی سطوح و اجرای ساختمان می باشد . از نصب و اجرا در فندانسون و پی ساختمان گرفته تا سقف و پشت بام منازل ، سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، حمام ، دیوارهای داخلی و خارجی و نمای ساختمان ، پارکینگ ، عایق کاری استخر و ...

3: ایزوگام عایق ضد آب مطمئن

از دیگر مزایای ایزوگام نفوذ نا صد درصدی و عایق بودن کامل ایزوگام در برابر آب و رطوبت می باشد که البته می توان عایق بودن در برابر صدا های مزاحم را نیز به آن اضافه نمود.

4: طول عمر مفید ایزوگام

عمر مفید ایزوگام نسبت به تمام عایق های رطوبتی دیگر بسیار بالاتر می باشد . ایزوگام خوب و مرغوب بین 10 تا 15 سال در شرایط مناسب و با انتخاب درست دوام و پایداری دارد.

5:وجود انواع مختلف ایزوگام برای شرایط متفاوت

از مزایای بسیار مهم ایزوگام وجود انواع مختلف ایزوگام برای استفاده در شرایط و مقعیت های متفاوت می باشد.

به عنوان مثال : ایزوگام ساده پودری بای استفاده در پی و فندانسیو و سرویس بهداشتی و اجزای داخلی ساختمان ، ایزوگام فویل دار آلومینیومی برای نصب در پشت بام منازل و ساختمان و سطوحی در در برابر تاثیر مستقیم تابش نور خورشید قرار دارند ، ایزوگام طرح دار و ایزوگام شنی برای استفاده در دیوارهای ساختمان ، ایزوگام ایزوشینگل برای استفاده در روی شیروانی و سطوح غیر هم سطح ساختمان.

قیمت ایزوگام ، اگر شما هم تصمیم دارید برای عایقکاری و ایزوله کردن ساختمان خود در برابر نم و رطوبت اقدام کنید ، لازم است جهت برآورد هزینه نصب ایزوگام ابتدا از قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا هر متر مربع آگاهی داشته باشید.  ما امروز در این مقاله از وب سایت ایزوگام سپهر ، قصد داریم تا شما را با قیمت روز انواع ایزوگام آشنا نماییم پس با ما همراه شوید.

قبل از چیز ابتدا باید کمی در مورد ایزوگام بدانیم.

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت ایزوگام تهران

قیمت ایزوگام و عوامل تاثیرگذار ،در تعیین قیمت ایزوگام در تهران عوامل بسیاری بصورت مستقیم یا قیر مستقیم نقش داشته و دارند . از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نقش قیر در قیمت ایزوگام

بطور کلی دونوع قیر ممکن است در تولید ایزوگام مورد نظر استفاده شود . فیر مورد استفاده یا طبیعی ( پالایشگاهی ) و یا قیر دمیده یا اکسیده می باشد . قیر طبیعی دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به انواع دیگر بوده و به همین دلیل ، ورق ایزوگام تولید شده از قیر طبیعی دارای قیمت بیشتری می باشد.

  • نقش فویل آلومینیوم در قیمت ایزوگام

فویل یک لایه آلومینیوم با ضخامت ها و طرح و رنگ های مختلف است که از آن برای روکش کردن ورق ایزوگام استفاده می شود . این لایه تاثیر مهمی در پایداری و مقاومت ایزوگام در برابر تابش نور خورشید ایفا مینماید . اینکه ایزوگام مورد نظر ما فویلدار باشد یا نه ، و اینکه فویل مورد نظر از چه ضخامت و کیفیتی برخوردار باشد تاثیر بسیار زیادی در قیمت ایزوگام خواهد گذاشت.

  • نقش الیاف تیشو درقیمت ایزوگام

همانطورکه می دانید یکی از مواد تشکیل دهنده ایزوگام الیاف تیشو یا الیاف پشم شیشه‌‌‌ای می باشد.
این نوع الیاف در لایه‌های بیرونی ایزوگام به کار می‌رود و موجب پایداری بیشتر ایزوگام می‌گردد و مانع از شکستن و تا خوردن ایزوگام می‌گردد.الیاف تیشو یک محصول وارداتی است و قیمت آن بسته به کیفیت و قیمت روز ارز متفاوت می باشد . الیاف تیشو بسته به شرایط در طول سال باعث تغییر قیمت و در برخی مواقع منجر به افزایش شدید قیمت می‌شود، همین موضوع بر روی قیمت ایزوگام تاثیر می‌گذارد.

  • نقش پلی استر در قیمت ایزوگام

در مقالات قیر و گونی به این نکته واقف شدیم که در بین لایه های قیر از گونی کنفی استفاده می شد . در ایزوگام جای گونی کنفی را الیاف پلی استر پر نموده است . الیاف پلی استر در لایه های قیر در ایزوگام قرار میگیرد و بخش بسیار مهم تولید ایزوگام محسوب میگردد . پلی استر نیز شرایطی هم مانند الیاف تیشو داشته و قیمت و کیفیت این الیاف مستقیما روی قیمت ایزوگام تاثیرگذار است.

  • نوع و برند ایزوگام

تولیدات ایزوگام منحصر به یک نوع یا یک برند خاص نمی باشد . انواع ایزوگام تک لایه ساده ، تک لایه فویلدار ، ایزوگام دولایه با ضخامت از 3 میلیمتر تا 5.5 میلیمتر ، ایزوگام سردسیری ، ایزوگام گرمسیری ، ایزوگام طرحدار ، ایزوگام شنی و ... از برندهای متفاوت و با کیفیت های بسیار متنوع در بازار موجود است که البته قیمت های بسیار متفاوتی را در هنگام خرید شاهد هستید.

 

قیمت ایزوگام در تهران هر مترمربع

استعلام قیمت ایزوگام در تهران درجه یک بر اساس برند و نوع ساخت ( ساده ، فویلدار ، طرحدار ) و کیفیت مواد اولیه به کارگرفته شده در مراحل تولید و همچنین نوع ایزوگام (یک لایه یا چند لایه) مشخص می شود. اطلاع از لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه برای خریداران به صورت مستقیم قطعا یک فرصت فوق العاده به شمار می آید. چرا که خریداران می تواند به سادگی محصول دلخواه خود را با قیمت واقعی و تصویب شده خریداری نموده و دجار درگیری های دلال بازی در بازار نشوند.

برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام بصورت آنلاین کافیست تا به بخش استعلام قیمت ایزوگام در وب سایت ما مراجعه نمایید . در این صفحه می توانید لیست جدید قیمت انواع ایزوگام را از معتبرترین برندها و با کیفیت استاندارد مشاهده نموده و از بین آنها ایزوگام دلخواه خود را انتخاب نمایید . همچنین می توانید برای دریافت خدمات دیگر شرکت ما نظیر دریافت قیمت فیرگونی ، قیمت قیرگونی و آسفالت ، با مشاوران ایزوگام سپهر گفتگو نمایید.

 

تلفن تماس مشاورین ایزوگام سپهر : 0912595790

 قیمت ایزوگام در مناطق شمال تهران

مناطق شمال تهران شامل منطقه یک و منطقه دو و منطقه پنج شهرداری تهران از جمله محبوب ترین محله های پایتخت می باشند که همیشه توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب می کنند. تهران شهری عظیم و بزرگ می باشد که با قرار داشتن در موقعیت مکانی بسیار عالی در ایران، به عنوان یکی از خوش آب و هوا ترین و محبوب ترین شهر های ایران شناخته می شود. در واقع شهر تهران از جمله مشهور ترین شهر های ایران می باشد که این شهرت، بی دلیل نیست. علت شهرت این شهر وجود تعداد بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری و تفریحی، برج ها و آسمان خراش های متعدد، امکانات رفاهی و تفریحی، و به طور کلی، تعداد بسیار زیادی از دیدنی ها می باشد. جالب است بدانید که عموم این جاذبه های گردشگری و آسمان خراش ها در محله های شمال تهران قرار دارند.

عایق کاری ساختمانهای تجاری و مسکونی و ساختمان های اداری ، بخصوص نصب و اجرای ایزوگام جزء خدماتی است که در این مناطق مهم از تهران بسیار امری ضروری و تاثیر گذار است.

شرکت ایزوگام سپهر یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش و نصب ایزوگام در تهران می باشد که با در اختیار داشتن کارد مجرب و متخصص ، بیش از صدها پروژه موفق را تا کنون در مناطق 22 گانه تهران با موفقیت و رضایت کامل مشتری به انجام رسانیده است . تمامی خدمات ایزوگام سپهر فروش و نصب ایزوگام ، قیروگونی و آسفالت با ده سال ضمانت نامه کتبی انجام می پذیرد.

حوزه فعالیت شرکت ایزوگام سپهر در مناطق و محلات شمال تهران شامل مناطق زیر میگردد:

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در منطقه یک شهرداری تهران

فروش و نصب انواع ایزوگام از معتبر ترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در منطقه یک شهرداری تهران با ارزانترین قیمت و هزینه توسط متخصصین ایزوگام سپهر.

فروش و نصب ایزوگام در محلات منطق یک شامل : محله الهیه ، ازگل ، اقدسیه ، امامزاده قاسم ، اوین ، باغ فردوس ، جماران ، تجریش ، چیذر ، دارآباد ، دربند ، درکه ، دزاشیب ، جوزستان ، زعفرانیه ، سوهانک ، شهرک نفت ، شهرک محلاتی ، فرمانیه ، فرشته ، قیطریه ، کاشانک ، کامرانیه ، محمودیه ، نیاوران و ولنجک.

قیمت ایزوگام در مناطق جنوب تهران

ما بسیار خوشحالیم که  دایره فعالیت شرکت ایزوگام سپهر بعد از سالها تلاش امروزه تمامی نقاط و مناطق شهر تهران را تحت پوشش دارد . صدها مورد پروژه عمرانی و شهری و هزاران پروژه عایق کاری ساختمان امروز برگی از کارنامه درخشان این مجموعه می باشد.

منطقه جنوب تهران یکی از مناطق مهمی است که ما فعالیت های خدماتی خود را در این منطقه از تهران گسترش داده ایم . تمامی محلات و خیابانهای مناطق 16 و 17  شهرداری تهران اعم از جوادیه ، نازی آباد ، یاخچی آباد ، چهارصد دستگاه ، تختی ، علی آبادجنوبی ، باغ آذری ، راه آهن ، هلال احمر ، رجایی و ... در تهران تحت پوشش خدمات عایق کاری این شرکت با تضمین کیفیت و هزینه بسیار اندک و رقابتی قرار دارند.

قیمت ایزوگام در مناطق شرق تهران

مناطق شرق تهران محدوده وسیع شامل منطقه یک و منطقه دو و منطقه پنج و مناطق 4 و 8 و 13  و 14 شهرداری تهران از جمله محبوب ترین محله های پایتخت می باشند که همیشه توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب می کنند. تهران شهری عظیم و بزرگ می باشد که با قرار داشتن در موقعیت مکانی بسیار عالی در ایران، به عنوان یکی از خوش آب و هوا ترین و محبوب ترین شهر های ایران شناخته می شود. در واقع شهر تهران از جمله مشهور ترین شهر های ایران می باشد که این شهرت، بی دلیل نیست. علت شهرت این شهر وجود تعداد بسیار زیادی از جاذبه های گردشگری و تفریحی، برج ها و آسمان خراش های متعدد، امکانات رفاهی و تفریحی، و به طور کلی، تعداد بسیار زیادی از دیدنی ها می باشد. جالب است بدانید که عموم این جاذبه های گردشگری و آسمان خراش ها در محله های غرب تهران قرار دارند.

عایق کاری ساختمانهای تجاری و مسکونی و ساختمان های اداری ، بخصوص نصب و اجرای ایزوگام جزء خدماتی است که در این مناطق مهم از تهران بسیار امری ضروری و تاثیر گذار است.

شرکت ایزوگام سپهر یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش و نصب ایزوگام در تهران می باشد که با در اختیار داشتن کارد مجرب و متخصص ، بیش از صدها پروژه موفق را تا کنون در مناطق 22 گانه تهران با موفقیت و رضایت کامل مشتری به انجام رسانیده است . تمامی خدمات ایزوگام سپهر فروش و نصب ایزوگام ، قیروگونی و آسفالت با ده سال ضمانت نامه کتبی انجام می پذیرد.

بروزترین جدول قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان را از ایزوگام سپهر نمایندگی ایزوگام بام گستردلیجان در تهران دریافت نمایید . همکاران ما ضمن انجام خدمات مشاوره بصورت کاملا رایگان ، آماده اند تا با بازدید کارشناسی رایگان از محل شما را از هزینه تمام شده انواع عایقکاری ساختمان مطلع نمایند.

لیست قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان را از ایزوگام سپهر نمایندگی ایزوگام بام گستردلیجان در تهران دریافت نمایید . همکاران ما ضمن انجام خدمات مشاوره بصورت کاملا رایگان ، آماده اند تا با بازدید کارشناسی رایگان از محل شما را از هزینه تمام شده انواع عایقکاری ساختمان مطلع نمایند.

لیست جدیدترین و بروز ترین قیمت انواع ایزوگام دلیجان را با تخفیف بسیار ویژه و نصب و احرا توسط شرکت ایزوگام سپهر با ضمانت نامه کتبی ده ساله می توانید از ما بخواهید . کافی ست تا نام قیمت ایزوگام را در مروگر فایر فاکس جستجوکنید.

1401/11/17
22:35:45
0.0 / 5
515
تگهای خبر: رپورتاژ , متخصص , بازار , برند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد قیمت ایزوگام
نظر شما در مورد قیمت ایزوگام
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳