چطور کسب وکار اتوماتیک داشته باشیم؟

چطور کسب وکار اتوماتیک داشته باشیم؟ به گزارش حراج کن، کسب و کار اتوماتیک به این مفهوم است که بخشی از وظایف کارمندان به صورت خودکار و بدون استفاده از منابع انسانی صورت گیرد.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، تابه حال به این مساله فکر کردید که اگر کسب و کار اتوماتیک داشته باشید، چقدر در زمان خودتان صرفه جویی می کنید؟ چطور به سادگی می توانید کارهای مهم تر و بیشتری انجام دهید و وقت گرانبهای خویش را صرف اموراتی که به صورت سیستمی به انجام می رسد نکنید؟
جالب است بدانید که تمام این کارها تنها با کمک یک پنل پیامکی انجام می شود! یعنی شما با داشتن یک پنل پیامکی خیلی راحت می توانید کسب و کارتان را با کمترین هزینه تبدیل به چرخ دنده هایی خودکار کنید. در این مطلب مقرر است ابتدا به بررسی کامل کسب و کار اتوماتیک بپردازیم تا بتوانید در قدم بعدی با پیاده سازی روش هایی که معرفی می نماییم از انجام کارهای روزانه و تکراری، آن هم در حجم بالا جلوگیری کنید.
کسب و کار اتوماتیک چیست؟
پیش از آن که بخواهیم به بررسی کاربرد پنل پیامکی برای کسب و کار اتوماتیک بپردازیم، بهتر است ابتدا کسب و کار اتوماتیک را تعریف نماییم. مفهوم کسب و کار اتوماتیک بسیار ساده است و همه چیز را می توانیم از روی ظاهر کلمات آن حدس بزنیم. در واقع کسب و کار اتوماتیک به این معنا است که بخشی از وظایف و تسک های کارمندان به صورت خودکار و بدون استفاده از منابع انسانی صورت گیرد.
برای مثال فرض کنید شما یک فروشگاه اینترنتی دارید که می خواهید کاربران به صورت آنلاین محصولی را در آن سفارش دهند. در این صورت اگر شما بخواهید کاربران را به صورت دستی در سایت ثبت نام نمایید، سفارش آنها را تأیید کنید و در نهایت آنرا برایشان بفرستید زمان زیادی را هدر می دهید. درحالی که کافیست کاربران خودشان در سایت شما ثبت نام کنند، پیامک احراز هویت به صورت خودکار برایشان ارسال شود و در نهایت شما تنها محصول انتخابی را برای آنها ارسال کنید؛ به این صورت بخش بزرگی از کار به شکل خودکار به انجام می رسد. این مساله برای فروشگاهی که روزی هزاران هزار محصول ارسالی دارد، از نان شب هم واجب تر است، چونکه به این شکل در زمان و منابع پرارزش کسب وکارش صرفه جویی می کند.
با کمک پنل پیامک کسب و کارتان را اتوماتیک کنید!
اکنون که با مفهوم اتوماتیک شدن کسب و کار آشنا شدید، زمان آن رسیده است که ببینید با خرید پنل پیامکی چطور می توانید پیامک ارسال کنید ( melipayamak.com/send /) یا برخی کارها را اتوماتیک کنید.

کارهای زیادی وجود دارد که با کمک ابزارهای پنل پیامکی به سادگی می توانید آنها را انجام دهید اما در این بخش به بررسی چند مورد از مهم ترین و رایج ترین آنها می پردازیم تا بتوانید برای خودکار کردن سایت تان ایده بگیرید:
پیامک احراز هویت
اولین استفاده از پنل پیامک برای اتوماتیک سازی کسب وکارها، ارسال پیامک احراز هویت است. در واقع شما با ارسال پیامک احراز هویت به سادگی می توانید کاربران واقعی را در سایت خود ثبت نام نمایید. یکی از مشکلاتی که کسب وکارها در گذشته تجربه می کردند، ثبت نام کاربران غیرواقعی در سایت بود اما هم اکنون این مشکل هم رفع شده است. چونکه حالا اغلب سایت ها از سیستم احراز هویت پیامکی استفاده می نمایند تا شماره موبایل واقعی افراد را دریافت نمایند. این کار به صورت خودکار و با کمک پنل پیامکی به سادگی قابل اجرا می باشد.
پیامک تشکر از خرید
یکی دیگر از طریق کارهایی که با کمک آن می توانید به اتوماتیک سازی کسب و کارتان کمک زیادی کنید، ارسال پیامک تشکر است. در واقع شما می توانید به ازای سفارش محصول یا خدمات توسط کاربران، برای آنها پیامک تشکر ارسال کنید. این پیامک تشکر روی کاربران تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و در نهایت به رشد اعتماد کاربران نسبت به کسب و کارتان کمک زیادی می کند. جالب است بدانید که ارسال پیامک تشکر هم با کمک پنل پیامکی مخابرات به سادگی قابل ارسال است و نیازی به استفاده از منابع انسانی نخواهید داشت.
پیامک وضعیت ارسال کالا
کسب وکارهایی وجود دارند که محصول فیزیکی به مردم عرضه می کنند، بنا بر این کاربران نیاز دارند تا از وضعیت محصول سفارشی خود اطلاعاتی در اختیار داشته باشند. مثلا می خواهند بدانند که محصول برای آنها ارسال شده است؟ اگر ارسال شده، کد مرسوله آن چیست تا بتوانند آنرا پیگیری کنند و...
همه این مسائل به کمک پنل پیامکی به سادگی قابل انجام است؛ شما می توانید با نصب آن روی سایت خود، خیلی از این کارها را به صورت اتوماتیک و با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.
پیامک وضعیت عرضه خدمات
اگر کسب و کاری دارید که در آن خدماتی عرضه می کنید، به سادگی می توانید وضعیت آنرا به کاربران تان اطلاع رسانی کنید. خدمات هم مانند فروش کالا مسیر خاصی دارید که باید طی شود. برای مثال ابتدا کاربر آنرا سفارش می دهد، در این مرحله باید یک پیامک برای کاربر ارسال شود. سپس کاربر منتظر دریافت خدمات می ماند که اگر درخواست ها زیاد باشد، باید به کاربران بگویید که چقدر طول می کشد تا خدمات خویش را در اختیار آنها قرار دهید. همه این مسائل با کمک پنل پیامکی و به صورت آنلاین قابل انجام است و می توانید در مدت زمان کوتاهی پیامک های مختلفی را برای کاربران ارسال کنید.
سوال: آیا واقعاً تمام این کارها به صورت خودکار و فقط با یک پنل پیامکی امکان پذیر است؟
یکی از مهم ترین سوالاتی که امکان دارد برای کاربران مختلف پیش بیاید، اینست که تنها با خرید پنل پیامک میتوان به اتوماتیک سازی کسب وکارها کمک کرد؟ اساسا بله.
بسیاری از کارهایی که در کسب و کارهای آنلاین صورت می گیرد، به سادگی بوسیله ی یک پنل پیامکی قابل انجام است. اما چطور؟ کافیست خیلی از پیامک های اطلاع رسانی را با کمک پلاگین های سیستم مدیریت محتوای خود اجرا کنید تا ارسال آنها به صورت خودکار صورت گیرد. البته شکی نیست که در ابتدا باید زیرساخت آنرا فراهم کنید که فراهم کردن آن در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. در قسمت بعدی بیشتر در این زمینه توضیح می دهیم.

خرید پنل پیامکی از ملی پیامک
در ملی پیامک شما می توانید به پلاگین های کاربردی سیستم مدیریت محتوای مختلف دسترسی داشته باشید و با نصب آنها به سادگی به اتوماتیک سازی کسب و کارتان کمک زیادی کنید. کافیست در همان ابتدا این پلاگین ها را به درستی تنظیم کنید تا پنل اس ام اس ملی پیامک کار شما را به صورت خودکار انجام دهد.
ملی پیامک سامانه ای است که با بهره گیری از آن می توانید پنل پیامکی مورد نظر خویش را با بهترین امکانات تهیه کنید. در ملی پیامک، پنل های مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها امکانات خاص خویش را دارند. شما می توانید متناسب با خصوصیت ها و امکاناتی که نیاز دارید، یک پنل را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری کنید. توجه داشته باشید که در مدت زمان کوتاهی این پنل پیامکی در اختیار شما قرار می گیرد و آماده نصب و پیاده سازی روی سایت کسب و کارتان می شود. برای خرید پنل اس ام اس کافیست با ملی پیامک به شماره ۶۳۴۰۴ داخلی ۱ تماس بگیرید و یا به وب سایت www.melipayamak.com رجوع نمائید.
تمام آموزش های لازم در ارتباط با نصب هر پلاگین هم داخل سایت ملی پیامک وجود دارد و با چند کلیک قابل پیاده سازی است. به سایت www.melipayamak.com رجوع کنید و این آموزش ها را بخوانید یا با شماره ۰۲۱۶۳۴۰۴ داخلی ۱ تماس بگیرید تا کارشناسان فنی ملی پیامک راهنمایی تان کنند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/09/30
12:55:36
0.0 / 5
484
تگهای خبر: آنلاین , ابزار , ارز , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد چطور کسب وکار اتوماتیک داشته باشیم؟
نظر شما در مورد چطور کسب وکار اتوماتیک داشته باشیم؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳