بررسی میدانی خبرنگار مهر؛

ارز آزاد مشتری ندارد

ارز آزاد مشتری ندارد حراج کن: بررسی میدانی خبرنگار مهر حاکی از آنست که باوجود آنکه قیمت ارز در بازار آزاد روند صعودی دارد ولی کمتر کسی حاضر به خرید ارز با قیمت های بالاتر از توافقی است.به گزارش حراج کن به نقل از مهر از شروع هفته جاری شاهد روند صعودی قیمت ارز در بازار هستیم تا جایی که قیمت دلار در بازار توافقی از ۳۵ هزار تومان به ۳۶ هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است.

بررسی میدانی خبرنگار مهر حاکی از آنست که باوجود آنکه قیمت ارز در بازار آزاد نیز روند صعودی دارد ولی کمتر کسی حاضر به خرید ارز با قیمت های ۳۸ هزار تومان به بالا است برای اینکه با تمهیداتی که بانک مرکزی انجام داده افرادی که نیازمند ارز هستند می توانند به آسانی ارز مورد نیاز خودرا از بازار توافقی خریداری کنند.

در همین رابطه یکی از افرادی که در میدان فردوسی دنبال ارز بود به خبرنگار مهر اظهار داشت: عمده کسانی که در ماه های اخیر در فردوسی تجمع کرده و دنبال ارز هستند می خواهند از نوسان قیمت ارز توافقی و آزاد سودی بدست آورند.
وی افزود: این شلوغ بدین سبب است که دلالان با گرفتن کارت ملی و خرید سهمیه سالانه ارز از افرادی که سهمیه خودرا نیاز ندارند به آنها مبالغی تا یک میلیون تومان نیز پرداخت می کنند.

این خریدار ارز اشاره کرد: همانطور که مشاهده می شود بیشتر فروشندگان سهمیه ارز کسانی زنان خانه دار یا سرپرست خانواده هستند که به این سهمیه نیاز ندارند و با اجاره کارت ملی خود در مدت چند ساعت یک میلیون تومان بدست می آورند.

این گزارش حاکیست بررسی های میدانی خبرنگار مهر از بازار ارز میدان فردوسی حاکی از آنست که اکنون قیمت ارز آزاد بین ۳۸ هزار تا ۳۸، ۵۰۰ تومان معامله می شود. هم چنین قیمت دلار در بازار هرات اکنون ۳۸ هزار ۱۵۰ تومان و در بازار سلیمانیه ۳۸ هزار ۶۵۰ تومان معامله می شود.

1401/09/25
11:54:09
0.0 / 5
494
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارز آزاد مشتری ندارد
نظر شما در مورد ارز آزاد مشتری ندارد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲