آرژانتین یک - عربستان ۲

آرژانتین یک - عربستان ۲ حراج کن: عربستان با پیروزی مقابل آرژانتین نخستین شگفتی جام جهانی را رقم زد.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، در دیدار اول گروه C جام جهانی قطر، دو تیم آرژانتین و عربستان برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با پیروزی عربستانی ها به انتها رسید. گزارش زنده این دیدار را در زیر می خوانید:
آرژانتین یک - عربستان ۲
داور: اسلاوکو وینچیچ (اسلوونی)
ورزشگاه: لوسیل
گل: لیونل مسی (۹) - صالح الشهری (۴۸)، سالم الدوساری (۵۲)
کارت زرد: عبدالله المالکی (۶۷)، سالم الدوساری (۷۹)، سعود عبدالحمید (۸۱)، نواف العبید (۸۹) و محمد العویس (۱+۹۰)
کارت قرمز: -
ترکیب آرژانتین: امیلیانو مارتینز، ناهوئل مولینا، کریستین رومرو (۵۹، لیساندرو مارتینز)، نیکولاس اوتامندی، نیکولاس تاگلیافیکو (۷۰، مارکوس آکونیا)، لئاندرو پاردس (۵۹، انزو فرناندز)، رودریگو د پل، گومز (۵۹، جولیان آلوارز)، لیونل مسی، لائوتارو مارتینس و آنخل دی ماریا
ترکیب عربستان: محمد العویس، سعود عبدالحمید، حسان التمبکتی، علی البلیهی، یاسر الشهرانی( ۸+۹۰ - محمد البورایک)، عبدالله المالکی، سلمان الفرج (۴+۴۵، نواف عبید)، محمد کنو، سالم الدوساری، فرانس البریکان(۸۹، هایتم اسیری) و صالح الشهری (۷۸، سلطان الغنام)
نیمه نخست
این دیدار از ساعت ۱۳: ۳۰ بازی با سوت داور اهل اسلوونی شروع شد.
گل اول آرژانتین: در دقیقه ۹ بعد از سرنگونی بازیکن آرژانتین در محوطه جریمه عربستان، داور بازی بوسیله کمک داور ویدیویی اعلام پنالتی کرد. لیونل مسی پشت ضربه پنالتی رفت و توانست توپ را وارد دروازه محمد العویس کند تا آرژانتینی ها از حریف خود پیش بیفتند.
در دقیقه ۲۲ مسی برای بار دوم دروازه عربستان را باز کرد اما داور اعلام آفساید و گل را مردود کرد.
در دقیقه ۲۷ پاس در عمق دی ماریا و ضربه لائوتارو مارتینس در موقعیت تک به تک و در نهایت ضربه این بازیکن وارد دروازه عربستان شد اما باز هم داور گل را آفساید و مردود اعلام نمود.
در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده سلمان فرج، کاپیتان عربستانی ها مصدوم گردید و جای خودرا به نواف عبید داد.
این دیدار در آخر نیمه اول با پیروزی یک بر صفر آلبی سلسته به به اتمام رسید.
نیمه دوم
گل اول عربستان: در دقیقه ۴۸ صالح الشهری به محوطه جریمه نفوذ کرد و ضربه ای به گوشه دروازه آرژانتین زد و دروازه را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.
گل دوم عربستان: در دقیقه ۵۲ سالم الدوساری در عرض محوطه جریمه حرکت کرد و شوت وی در گوشه دروازه آرژانتین جای گرفت تا عربستانی ها از حریف پیش بیفتند و کامبک رقم بخورد.
در دقیقه ۶۳ ضربه مارتینز در مقابل دروازه عربستان با واکنش العویس به گونه ای خطرناکی به کرنر رفت.
در دقیقه ۸۴ ضربه سر مسی در محوطه جریمه را العویس مهار کرد.
در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده برخورد سنگین محمد العویس با یاسر الشهرانی موجب شد بازی دقایقی متوقف شود. الشهرانی به سبب مصدومیت تعویض شد.
در ادامه حملات آرژانتینی ها برای جبران گل خورده بی نتیجه بود تا عربستان این بازی را با پیروزی به انتها برساند. نخستین شگفتی جام با پیروزی عربستان رقم خورد.
این گزارش بروزرسانی شده است.
منبع:

1401/09/01
21:39:50
0.0 / 5
319
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آرژانتین یک - عربستان ۲
نظر شما در مورد آرژانتین یک - عربستان ۲
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱