هشدار نارنجی هواشناسی تهران

افزایش غلظت ذرات معلق در تهران

افزایش غلظت ذرات معلق در تهران به گزارش حراج کن، اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون اخطار داد.به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اخطار نارنجی رنگ از پایداری جو، افزایش غلظت آلاینده ها، کاهش کیفیت هوا، عدم وزش باد قابل ملاحظه و افزایش آلاینده های جوی بخصوص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون اطلاع داد.

این وضعیت جوی از روز دوشنبه تا چهارشنبه ( ۳۰ آبان تا ۲ آذر) در مناطق مرکزی، جنوبی و غربی استان تهران مورد انتظار است که احتمال انباشت آلاینده ها، افزایش شاخصهای آلودگی جو و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای تمام گروه ها را به دنبال دارد.

این اداره مدیریت جهت کاهش تردد خودرو ها و در صورت نیاز کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، اجتناب از تردد غیرضروری برای تمامی گروه ها و پرهیز از فعالیتهای فیزیکی و ورزشی در فضای باز را سفارش می کند.
به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا در اخطار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیشبینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. اخطار نارنجی برای آماده باش دستگاههای مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
منبع:

1401/08/30
12:54:53
0.0 / 5
352
تگهای خبر: صنعت , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد افزایش غلظت ذرات معلق در تهران
نظر شما در مورد افزایش غلظت ذرات معلق در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳