۷ راز مگو برای خرید دزدگیر اماکن

۷ راز مگو برای خرید دزدگیر اماکن حراج کن: حسگرهای دزدگیر انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها هم کارایی خاص خودشان را دارند؛ در ادامه به چهار مورد از اصلی ترین آنها اشاره خواهیم کرد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، دزدگیر اماکن در حقیقت یکی سیستم حفاظتی و امنیتی است که قابل استفاده در منازل، فروشگاه ها، مغازه ها، ویلاها و … است. وظیفه اصلی آن هم تشخیص ورود افراد بدون مجوز به داخل منازل یا مغازه ها است. یکی از نکات مهمی که حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که دزدگیر اماکن به تنهایی کاربرد ندارد و باید در هنگام خرید دزدگیر، حسگرهای آن هم خریداری شود تا راندمان کامل را از آن ببرید. هشدار سازی این دزدگیرها بوسیله صدای بلند آژیر است. البته که در بعضی مدلها این هشدار بوسیله تماس یا پیامک نیز اطلاع رسانی می دهد. سفارش می شود افرادی که از خانه و یا ویلای خود دور هستند و یا فاصله زمانی زیادی تا خانه و یا ویلای خود دارند از دزدگیر اماکن سیمکارتی استفده کنند تا علاوه بر اطلاع رسانی با صدای آژیر، با شما تماس گرفته شود یا بوسیله پیامک به شما اطلاع داده شود.
سنسورهای دزدگیر انواع مختلفی دارد که هرکدام از آنها کارایی خاص خودرا دارند و در ادامه می خواهیم در مورد چهار مورد از اصلی ترین آنها صحبت نماییم که شامل موارد زیر می شود:
سنسور حرکتی
سنسور شکستن پنجره
پدال دزدگیر
سنسور مه ساز
سنسور حرکتی
حتماً در فیلم های اکشن بارها دیده اید زمانی که سارقان وارد خانه کسی می شوند صدای آژیر خانه به صدا در می آید و آنها را به دردسر می اندازد با آنکه آنها حتی به جایی هم دست نزده اند. بله همانطور که متوجه شده اید آنها اسیر حسگر حرکتی شده اند و این حسگر آنها را به دام انداخته است. وظیفه این حسگر تشخیص حرکت های بدون مجوز در هنگام روشن بودن است. در این هنگام حسگر حرکتی با کوچک ترین حرکت هر موجود زنده ای فعال می شود و به دزدگیر خانه اطلاع می دهد و همین طور به حرکت بی نهایت حساس است.
از این حسگر هم در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی خانه می توان استفاده نمود.

سنسور شکستن پنجره
این سنسورها به صداهای تولید شده بسیار حساس هستند و در هنگام شکستن شیشه سریع واکنش نشان خواهند داد. حسگرهای شکستن شیشه بسیار مفید هستند و اغلب سارقان توقع وجود این سنسورها را در منازل یا ساختمان ها ندارند و بدین سبب هم می توانید آنها را به دام بیندازید هم این که از خانه خود محافظت کنید. این سنسورها دارای یک میکروفن، ریز پردازنده و همین طور مبدل هستند که برمبنای سیگنال های صوتی به وجود آمده برنامه نویسی شده اند. شما با بهره گیری از حسگر شکستن شیشه می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید برای اینکه با بستن یک حسگر شکستن شیشه در فضا می توانید در صورت شکستن شیشه سریعاً تشخیص دهید و متوجه شکستن بشوید. مورد دیگر قیمت این حسگر است که بر طبق نوع آن متفاوت می باشد. همین طور بهتر است بدانید درب اتوماتیک شیشه ای هم می توان به حسگرهای گوناگونی مجهز کرد تا در صورت باز شدن و یا ورود و خروج افراد متوجه آن شوید.

پدال دزدگیر
پدال دزدگیرها یا همان حسگرهای دستی را می توان در دسته متفاوت ترین سنسورها دانست. برای اینکه این سنسورها برای هنگامی که شما در محل خانه و یا مغازه خود می باشید به کار می آید. در این مواقع بقیه حسگرها خاموش هستند و در صورت لزوم شما می توانید با فشار دادن آن آژیر را به صدا در بیاورید. اصلی ترین محلهای که مورد استفاده قرار می گیرند طلافروشی ها و بانکها است که در صورت خطر و سرقت برای حفظ مال و جان خود می توانند از آن بهره گیرند. طرز کار به این شکل است که وقتی شما مورد سرقت و یا خشونت قرار بگیرید با فشردن این پدال آژیر به صدا در خواهد آمد و سیستم امنیتی شما با شماره های که از قبل در آن ذخیره کرده اید تماس می گیرد.
سنسور مه ساز
این حسگر برخلاف بقیه سنسورها به شما هشدار نخواهد داد و برعکس آن کار را برای سارق مشکل تر خواهدنمود. به این صورت که وقتی سارق وارد خانه و یا فروشگاه شما شده باشد بقیه حسگرهای که برای اطلاع رسانی به شما بوده اند به شما و پلیس اطلاع داده اند که شخصی وارد خانه شما شده است. در ادامه هنگامی که شما و پلیس در راه خانه هستید حسگر مه ساز با ساختن مه خانه را پر از مه کرده و دید سارق را کم می کند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/08/16
10:03:50
0.0 / 5
301
تگهای خبر: بانك , تولید , خرید , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ۷ راز مگو برای خرید دزدگیر اماکن
نظر شما در مورد ۷ راز مگو برای خرید دزدگیر اماکن
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱