بانک سپه در زیست بوم جدید آماده خدمت به مردم و انقلاب است

بانک سپه در زیست بوم جدید آماده خدمت به مردم و انقلاب است حراج کن: مدیرعامل بانک سپه زیست بوم جدید این بانک را مبتنی بر آمادگی برای ورود به عرصه های جدید و انجام مأموریتهای خطیر برای خدمت به مردم، اسلام و انقلاب برشمرد.


به گزارش حراج کن به نقل از روابط عمومی بانک سپه، دکتر آیت اله ابراهیمی در مسافرت به استان فارس در جمع مدیران و کارکنان این استان، اظهار داشت: ماموریت های جدیدی که از طرف نظام اسلامی به بانک سپه محول می شود، حاصل اعتماد مسئولان و به سبب جهادی بودن کارکنان این بانک است.
مدیرعامل بانک سپه گفت: سربلندی بانک سپه حاصل کار جهادی و شبانه روزی است و سخت ترین و پیچیده ترین کارها توسط کارکنان بانک سپه قابل انجام است. وی با اشاره به عبور بانک سپه از گلوگاههای سخت و پرمخاطره، اشاره کرد: پروسه پیچیده ادغام که در دنیا کم نظیر بود و طرح تحول فناوری اطلاعات و طراحی مفاهیم بانک سپه بر طبق مفاهیم بانکداری جامع که حدودا همزمان با ادغام به انجام رسید، حاصل کار جهادی کارکنان و همراهی مسئولان کشور بود. دکتر ابراهیمی با تأکید بر اهمیت برنامه طرح تحول راهبردی و طراحی ساختار سازمانی متناسب با خطوط کسب وکار بانک، اضافه کرد: ساختار، پشتیبان استراتژی و چشم انداز انجام ماموریت هاست و این ساختار آماده متناسب سازی با محیط کسب وکار است. بانک سپه باید در زیست بوم جدید برای رقابت با رقبا با برنامه حرکت نماید. مأموریت ها باید متناسب با اختیارات باشد مدیرعامل بانک سپه با اشاره به توجه ویژه در خصوص جذب مشتریان، اظهار داشت: در بازاریابی ماموریت ها باید متناسب با اختیارات باشد و نمی توان با دست بسته بازاریابی کرد. دکتر ابراهیمی بر لزوم تفویض اختیار به مدیران استان و مسئولان شعب برای ارائه تسهیلات و جذب منابع تاکید و اشاره کرد: ظرفیت های استان در زمینه های مختلف باید بصورت حرفه ای بررسی شوند و به همین دلیل بازاریابی صورت پذیرد. لزوم مدیریت هوشمندانه منابع و مصارف مدیرعامل بانک سپه با اشاره به ضرورت مدیریت هوشمندانه منابع و مصارف بانک، اضافه کرد: برنامه بانک سپه برای مدیریت ریسک نقدینگی مشتمل بر تمرکز بر جذب منابع است. ایشان سپس به تمرکز بر فرصت ها خصوصاً در زمینه بین الملل باتوجه به سایز بانک سپه و وجود پتانسیل هایی نظیر معاونت بین الملل و سه صرافی بانک تاکید نمود. تشکیل کمیته های رفع موانع کسب وکار و رفع موانع فناوری اطلاعات دکتر ابراهیمی در ادامه از تشکیل دو کمیته رفع موانع کسب وکار و رفع موانع فناوری اطلاعات آگاهی داد و اظهار داشت: تشکیل این کمیته ها بمنظور تسهیل امور و حرکت سریع مجموعه برای تحقق اهداف انجام شده است. نیروی انسانی سرمایه بهادار بانک سپه مدیرعامل بانک سپه اضافه کرد: بار مسئولیتهای سنگین محوله به بانک سپه بر دوش نیروی انسانی است و کارکنان بانک سپه بهادار ترین دارایی این بانک هستند. وی به مسئولان بانک سفارش کرد که از هر فرصتی برای بهبود وضعیت معیشت کارکنان و رفع مشکلات آنان استفاده کرده، همین طور امکان استفاده عادلانه از واحدهای رفاهی بانک را برای همه کارکنان فراهم آورند. دکتر ابراهیمی با اشاره به اقدامات، طرح ها و کوشش های انجام شده برای بهبود وضعیت معیشتی و اصلاح حقوق و دستمزد کارکنان ابراز امیدواری کرد که با تشکیل اداره امور مدیران، استعدادهای موجود در بانک شناسایی و با تدوین برنامه برای نیروی انسانی شایسته، بانک سپه در افق ۱۴۰۴ به عنوان بانکی جهادی، مردم پایه و در تراز انقلاب اسلامی همچون گذشته بدرخشد.


منبع:

1401/08/13
14:41:13
0.0 / 5
479
تگهای خبر: اهدا , بازار , بانك , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بانک سپه در زیست بوم جدید آماده خدمت به مردم و انقلاب است
نظر شما در مورد بانک سپه در زیست بوم جدید آماده خدمت به مردم و انقلاب است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴