مدیر كل دفتر تامین مسكن و امور مهندسی ساختمان كمیته امداد خبر داد:

تحویل بیشتر از 6000 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد

تحویل بیشتر از 6000 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد به گزارش حراج کن، خراسان شمالی مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری بالغ بر 6 هزار واحد برای مددجویان ساخته و تحویل شده است.


محمود توکلی در سفری دو روزه به خراسان شمالی اظهار داشت: خوشبختانه در خراسان شمالی واحد نیمه تمام نداریم.
وی افزود: در نیمه نخست امسال در زمینه تعمیرات واحدهای مسکن نیز برای بیش از ۲۵ هزار واحد تعمیرات انجام شده است.
توکلی بیان کرد: هدف گذاری ما این است که تا آخر سال ۱۴۰۲ هیچ مددجوی دو نفر به بالا که در صف راه اندازی مسکن باشند را نداشته باشیم.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اشاره به این که نهضت ملی مسکن چیزی مشابه مسکن مهر و اقدام ملی است، اظهار داشت: همه این طرح ها و اقدامات مسکن مبتنی بر قانون ساماندهی و پشتیبانی از تولید و عرضه مسکن برای محرومان است.
وی با اشاره به تفاهم نامه درخلال کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که بسیج سازندگی به نیابت از سپاه پاسداران عهده دار این مسئولیت است اشاره نمود و اظهار داشت: در قالب این تفاهم نامه ۴۰ هزار واحد برای مددجویان راه اندازی خواهد شد.
توکلی افزود: همین طور سال قبل عملیات اجرائی تفاهم نامه ۱۰ هزار واحدی با بنیاد مستضعفان شروع شده که قسمتی از کار آن انجام شد و امسال در دستور کار تکمیل قرار دارد.
وی با اعلان اینکه یکی از برنامه های مشخصی که کمیته امداد در زمینه مسکن باید دنبال کند رفع اشکال مددجویان شهری است، تصریح کرد: هم اکنون دولت در قالب طرح جهش تولید مسکن و نهضت ملی مسکن سامانه ای را طراحی نموده که مددجویان کمیته امداد نیز در این سامانه ثبت نام کرده اند.
توکلی اضافه کرد: ضوابط حمایتی مددجویانی که ثبت نام آنها قطعی شده و تاییدیه اولیه را از سامانه دریافت کرده اند در دست بررسی بوده و در صورت احراز شرایط مندرج در دستورالعمل های امداد توسط هر یک از مددجویان ثبت نام کرده در سامانه و تصویب خدمت طبق ضوابط امداد، مساعدت امداد مشمول این افراد خواهد شد.
منبع:

1401/08/05
13:51:52
0.0 / 5
473
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تحویل بیشتر از 6000 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد
نظر شما در مورد تحویل بیشتر از 6000 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳