مدیرعامل مگاموتورخبر داد:

گامهای بلند مگاموتور در افزایش ظرفیت تولید

گامهای بلند مگاموتور در افزایش ظرفیت تولید حراج کن: به گزارش حراج کن، مدیرعامل مگاموتور از افزایش ظرفیت تولید این شرکت به ۲۵۰۰ دستگاه در سال آینده اطلاع داد.به گزارش حراج کن به نقل از روابط عمومی مگاموتور، کیومرث مبلغ ناصری با تشریح برنامه های آتی مگاموتور و نقش این شرکت در گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: برای رساندن مگاموتور به جایگاه واقعی خود، باید جوابگوی برنامه های رو به رشد و تعالی گروه خودروسازی سایپا باشیم. برای این مهم در گام اول ظرفیت های موجود در شرکت مورد مطالعه و برنامه ریزی دقیقی صورت گرفت تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از این ظرفیت ها بهره ببریم و بخشی از این مطالعات شامل بازسازی، نوسازی، افزایش ظرفیت خطوط تولید مگاموتور و شرکتهای زیر مجموعه است.
مدیرعامل مگاموتور ضمن اشاره به اهداف بزرگ سال آینده این شرکت اضافه کرد: برای سال ۱۴۰۲ هدفی بزرگ و بی سابقه در مگاموتور هدف گذاری شده است و تولید ۲۵۰۰ دستگاه قوای محرکه در روز است که در کوشش برای عملیاتی کردن این هدف بزرگ هستیم.
ناصری خاطرنشان کرد: برای دست یابی به این ظرفیت تولید نیازمند تغییراتی در خطوط ماشینکاری، خطوط مونتاژ و زنجیره تأمین هستیم که درحال انجام مذاکره و اجرای پروژه های مورد نیاز قرار داریم تا با افزایش بیشتر قطعات اصلی قوای محرکه ۵c، دنده های گیربکس، تأمین بموقع تمام قطعات و … به این مهم دست یابیم.
ناصری در ادامه از ساخت خط مونتاژ جدید شرکت مگاموتور خبرداد و اظهار داشت: یکی از نقاط کلیدی برای رسیدن به تولید آرمانی ۲۵۰۰ دستگاه در روز، راه اندازی خط مونتاژی است که بتواند به ظرفیت های مونتاژ موتور بیفزاید. بنا داریم پیش از آخر سال ۱۴۰۱ مجهزترین و مدرن ترین خط مونتاژ خاورمیانه با ظرفیت تولید ۷۰۰ دستگاه در روز به صورت دو شیفت باکیفیت و استانداردهای روز دنیا را راه اندازی نماییم.
او اضافه کرد: در خط مونتاژ جدید، موتور EC۵ تولید خواهد شد که موتوری با استانداردهای روز دنیا است و کیفیت قطعات و طراحی آن رضایت بیشتری برای مشتریان فراهم خواهد نمود.
مدیرعامل مگاموتور اضافه کرد: در اجرای این طرح استفاده از ظرفیت های بالقوه و راکد یکی از اهداف بوده تا میزان سرمایه گذاری باردیگر و تکراری را به حداقل رسانده و به اجرای این پروژه سرعت بیشتری ببخشیم.
ناصری از انجام پروژه های طراحی قوای محرکه جدید در مگاموتور اطلاع داد و اظهار داشت: با اجرای این ظرفیت سازی و انجام پروژه های جدید به دنبال این هستیم که امکان تولید خودرو های جدید را برای گروه سایپا فراهم نماییم چونکه با طراحی پلت فرم های جدید و قوای محرکه به روز که جوابگوی انتظار مشتریان و بازار باشد این بستر را فراهم می نماییم تا شرکتهای گروه خودروسازی سایپا که طراحی محصولات جدیدی را در دست اجرا دارند از قوای محرکه مگاموتور تامین گردد.
ناصری در ادامه به پروژه های بهبود کیفیت محصولات اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه ریزی برای کاهش آلایندگی و سوخت موتورهای بهبود یافته هدف گذاری شده است و موتور M۱۵GSI، موتور M۲۴+ و موتور P۹۰ همچون محصولاتی است که زمانبندی لازم جهت تولید آنها انجام و در ماه های آتی به ترتیب به ثمرخواهند نشست و بعنوان محصولات جدید که شرایط بهبود یافته کیفی دو چندانی را دارند جایگزین تولیدات گذشته و جاری شرکت خواهند شد.
ناصری در انتها از تولید گیربکس اتوماتیک در برنامه سال آینده این شرکت اطلاع داد و اظهار داشت: یکی از اهداف مگاموتور در سال آینده تولید گیربکس اتوماتیک برای محصولات گروه سایپا است. گیربکس های اتوماتیک به تناسب طراحی مدرن خودرو های جدید گروه سایپا و انتظارات بازار در سبد تولید محصولات مگاموتور قرار خواهند گرفت و ما نیاز خودروسازان گروه را از گیربکس اتوماتیک تأمین خواهیم کرد.

1401/07/15
14:52:44
0.0 / 5
336
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گامهای بلند مگاموتور در افزایش ظرفیت تولید
نظر شما در مورد گامهای بلند مگاموتور در افزایش ظرفیت تولید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲