یك عضو شورای شهر تهران تاكید كرد:

ضرورت بهسازی پیاده روهای منتهی به مدارس در تهران

ضرورت بهسازی پیاده روهای منتهی به مدارس در تهران به گزارش حراج کن، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به نامناسب بودن فضای پیاده روها بخصوص در راه هایی که منتهی به مدارس می شود، خواهان در اولویت قراردادن این مورد از جانب شهرداری تهران شد.


به گزارش حراج کن به نقل از ایسنا، نرجس سلیمانی در نود و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری اظهار داشت: ملت ایران دهه هاست که مورد ظلم همه جانبه قرار گرفته است، پیشرفت فرزندان ایران، خاری در چشم طراحان ضد اندیشه و تافته های جدابافته بد اندیش در نظام بین الملل است. گسترش فقر هدف اصلی ساختار نظام سلطه است، اما جامعه ایثارگر و انقلابی ما مبری از هرگونه فقر فرهنگی، دهه هاست که با بذل جان عزیزترین فرزندان خویش، استوار و هنرمندانه از شبکه عنکبوتی مولد جهل پا را فراتر گذاشته و مشق بصیرت می کنند.

وی ادامه داد: جوانان با نشاط و پرانگیزه، ذخایر تجدیدپذیر و صف های تودرتوی مستحکمی هستند که در مقابل عملیات های مکارانه فریب و نیرنگ و منبعث از فوران خشم، ثروت عظیم فرهنگی تمدنی استوار را به رخ می کشند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در مورد تعیین تکلیف پیاده راه ها بخصوص در کوی های منتهی به مدارس تذکر داد و اظهار داشت: هم اکنون به علت شریط اقتصادی خیلی از خانواده ها توانایی استفاده از سرویس مدارس را ندارند و هزینه های قابل توجهی در اینباره به آنان تحمیل می شود، ازاین رو ملزم به استفاده از پیاده روها هستند.
وی ادامه داد: یکی از مسائلی که در شهر تهران بسیار رخ نشان می دهد، کمبود پیاده روهای مناسب سازی شده در اینباره به منظور استفاده خانواده ها و شهروندان تهرانی است. دشواری های مسیر می تواند تأثیر روانی بسیاری را برای کودکان به دنبال داشته باشد. این معضل را میتوان با اختصاص مسیری به شعاع ۵۰۰ متر از هر سو در وهله اول برای مدارس ابتدایی و در مرحله بعدی برای مدارس راهنمایی رفع کرد.
منبع:

1401/07/13
10:32:04
0.0 / 5
301
تگهای خبر: اقتصاد , سرویس , هزینه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ضرورت بهسازی پیاده روهای منتهی به مدارس در تهران
نظر شما در مورد ضرورت بهسازی پیاده روهای منتهی به مدارس در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳