بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد

بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد به گزارش حراج کن، مدیرعامل بیمه سینا از رشد ۹۱ درصدی حق بیمه صادره این شرکت در نیمه نخست سالجاری اطلاع داد.به گزارش حراج کن به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، عبداله سلطانی ثانی با اعلان اینکه در طول این مدت با تلاش و همت همکاران ستاد، شعب و نمایندگان، حق بیمه صادره به رقمی بیش از ۲۶ هزار میلیاردریال رسیده است، افزود: این رقم در مقایسه با ۶ ماهه سال قبل با رشد ۹۱ درصدی همراه بوده است.
وی افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته، پرداخت خسارت به بیمه گزاران نیز بیش از پیش سرعت گرفته بطوریکه در طول این مدت با رشد ۹۳ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل به رقم ۱۴ هزار میلیاردریال رسیده است.
نایب رییس هیئت مدیره بیمه سینا اشاره کرد: درحال تدوین استراتژی و نقشه راه برای توسعه فروش در تمامی رشته ها هستیم و بطور قطع رضایتمندی سهامداران، رعایت اصول حرفه ای صنعت بیمه و بخشنامه های بالادستی مبنای عمل ما خواهد بود.
مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به لزوم هدف گذاری ویژه در بیمه های زندگی اضافه کرد: حق بیمه صادره در این بخش از شروع سال تاکنون، رشدی معادل ۴۷ درصد داشته و با توجه به این که طراحی محصولات جدید و تقویت شیوه های فروش بیمه های عمر در دستور کار قرار گرفته، رشد بیمه های زندگی ادامه خواهد داشت. سلطانی ثانی عنوان داشت: بیشترین رشد حق بیمه صادره در نیمه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال ۱۴۰۰ متعلق به رشته بیمه مسافرتی خارج از کشور با ثبت رکورد ۱۵۳ درصدی بوده است.منبع:

1401/07/05
13:53:52
0.0 / 5
568
تگهای خبر: پرداخت , شركت , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد
نظر شما در مورد بیمه سینا 6 ماهه 26 هزار میلیاردی شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴