برگزاری رویداد فناورانه خودرو های آینده

برگزاری رویداد فناورانه خودرو های آینده به گزارش حراج کن، رویداد فناورانه خودرو های آینده با مشارکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.به گزارش حراج کن به نقل از مهر به نقل از سایپا، سید شاهین عذبی، مدیرعامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا با بیان برگزاری این رویداد در ۲۵ و ۲۶ مهرماه سالجاری، آنرا متناسب با سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین خواند و اظهار داشت: هدف این رویداد استفاده از ظرفیت شرکتهای توانمند و دانش بنیان برای رفع نیازهای فناورانه در توسعه خودرو های آینده است.
وی اضافه کرد: گروه خودروسازی سایپا می کوشد افزون بر پاسخ گویی به نیازهای کنونی مردم، نگاهی به آینده هم داشته باشد و از فناوری های تعیین کننده عرصه خودروسازی در آینده غافل نشود.
عذبی این فناوری ها را درحوزه های خودرو های برقی هیبریدی، خودرو های متصل، سیستم های پیشرفته کمک راننده و همینطور زیرساخت تست و لابراتوار های خودرویی بر شمرد و اظهار داشت: دنیای خودرو در آینده نزدیک و تا چند دهه، بر این محورها استوار است و خودروسازها برای بقا و داشتن سهم مطلوب در بازار ناگزیر از دست یابی به سطح قابل قبولی در این حوزه ها هستند.
وی ابراز امیدواری کرد: مشارکت هر چه بیشتر شرکتهای دانش بنیان و بخصوص دانشگاه ها این رویداد را با غنا و محتوای هدف گذاری شده همراه و به همکاریهای گسترده تر با خودروسازی سایپا رهنمون سازد.
مدیرعامل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا خاطرنشان ساخت: ارتباط و همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های فناورانه، صرفا بعنوان دانش بنیان نیست، بلکه باید به ظرفیت ها و قابلیت ها توجه داشت و حمایت های لازم از جانب فناوری ریاست جمهوری در این خصوص بسیار مفید می باشد.


منبع:

1401/07/03
14:34:36
0.0 / 5
148
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری رویداد فناورانه خودرو های آینده
نظر شما در مورد برگزاری رویداد فناورانه خودرو های آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳