معاون وزیر صمت اعلام كرد؛

گرانفروشی ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیونی خودرو های مونتاژی

گرانفروشی ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیونی خودرو های مونتاژی به گزارش حراج کن، معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت ضمن اشاره به گرانفروشی ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیونی خودرو های خارجی مونتاژ داخل، اظهار داشت: اخیراً سازمان حمایت به این مورد ورود پیدا کرده تا آنها را تعیین تکلیف کند.به گزارش حراج کن به نقل از مهر، منوچهر منطقی در یک گفت و گوی تلویزیونی اظهار نمود: قیمت فروش خودرو های خارجی مونتاژ داخل، ۲ تا ۳ برابر قیمت های واقعی است؛ بدین سان خودرو های خارجی مونتاژ داخل بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت واقعی به فروش می رسند.
معاون صنایع حمل و نقل وزیر صمت اظهار داشت: برای کنترل این قیمتها باید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اقدامات لازم را انجام دهد و از سویی با شروع واردات خودرو، این خودرو ها هم به قیمت واقعی خودشان برمی گردند.
وی اضافه کرد: به خاطر ممنوعیت واردات خودرو در سالهای اخیر، خودرو های خارجی مونتاژی داخل توانسته اند بازار را به دست آورند و با قیمت بالا عرضه می شوند.
منطقی تصریح کرد: شورای رقابت این خودرو ها را از قیمت گذاری معاف کرده است، اما اخیراً سازمان حمایت به این مورد ورود پیدا کرده تا آنها را تعیین تکلیف کند.

1401/06/20
08:45:18
0.0 / 5
324
تگهای خبر: بازار , تولید , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گرانفروشی ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیونی خودرو های مونتاژی
نظر شما در مورد گرانفروشی ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیونی خودرو های مونتاژی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵