نشست صمیمانه مدیران ارشد گروه سایپا با مشتریان

نشست صمیمانه مدیران ارشد گروه سایپا با مشتریان به گزارش حراج کن، همزمان با برگزاری بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد، اولین جلسه صمیمانه مدیران عامل شرکتهای گروه سایپا با تعدادی از مشتریان برگزار شد و در این جلسه مشتریان نقطه نظرات خویش را بیان نمودند.به گزارش حراج کن به نقل از سایپانیوز، احمد کریم پور سرپرست مرکز امور مشتریان گروه سایپا در این جلسه اظهار داشت: بر مبنای دستور و تاکید مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا، مشتری مداری و رضایت مندی مشتریان جزو اولویت های اصلی گروه سایپا قرار گرفته و بر این اساس پروژه های گوناگونی در این عرصه تعریف شده و به دنبال انجام آن هستیم.
کریم پور سیاست های گروه خودروسازی سایپا در بحث افزایش رضایت مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات را برای مشتریان شرح داد و اضافه کرد: با تاکید مدیرعامل گروه سایپا مشتری مداری و رضایت مندی مشتریان جزو اولویت های اصلی گروه سایپا است و پروژه های مختلف و بزرگی در این عرصه تعریف شده و به دنبال انجام آن هستیم.
او خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که تا آخر سال کانال های ارتباطی همچون اپلیکیشن موبایل، فالواپ، باشگاه مشتریان، خدمات بیشتر خط تماس ارتباطی ۰۹۶۵۵۰ که در اختیار مشتریان قرار دارد را توسعه دهیم چون که اقدامات اصلاحی با محوریت نظر مشتری در اولویت قرار گرفته است.
او اضافه کرد: برای برگزاری این نشست در ابتدا بررسی های صورت گرفت و امکان سنجی انجام شد و با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی و با عنایت به محدودیت های که در محل برگزاری داشتیم، تعداد ۵۰ نفر از مشتریان محصولات متنوع گروه سایپا به صورت اتفاقی و رندوم انتخاب شدند.
کریم پور تصریح کرد: نمونه های انتخاب شده بر مبنای فراوانی مدل محصول در سطح استان خراسان رضوی انتخاب شدند.
او ضمن اشاره به این که برگزاری این نشست، بیان همراهی همه جانبه گروه سایپا با مشتریان خود است اظهار داشت: شاخص احساسی و عاطفی مشتری نسبت به استفاده از محصولات در نظرسنجی و ارتباط تلفنی ایجاد نمی گردد و این فرصت با تاکید مدیرعامل گروه طی یک نشست صمیمانه انجام شد و خوشبختانه تصمیم گیری های بسیار خوبی در این جلسه صورت پذیرفت.
سرپرست مرکز امور مشتریان گروه سایپا اظهار داشت: به علت استفاده حداکثری از جلسه، برنامه به نحوی برگزار شد که بیشترین زمان ممکن به شنیدن صحبت های مشتریان اختصاص یافت و به همین خاطر در مورد تمامی محصولات چند نفر از مشتریان، نظرات، انتقادات، پیشنهادات و صحبت های خویش را بیان نمودند و سپس مدیران عامل شرکتهای گروه و مدیران ارشد حوزه فروش و خدمات بعد از فروش توضیحاتی عرضه دادند.
او با اشاره به اینکه مشتریان از انجام این نشست بسیار رضایت داشتند، اظهار داشت: در این نشست تصمیمات کلان در حوزه های طراحی، کیفیت، مهندسی برای بلندمدت گرفته شد و همینطور مواردی هم احتیاج به اقدامات سریع در حوزه خدمات، امداد و تأمین قطعه بود که تصمیم گیری شد و در کل جمع بندی مناسبی صورت گرفت.
کریم پور اظهار داشت: در انتها هم قائم مقام مدیرعامل گروه در حوزه بازاریابی و خدمات بعد از فروش ضمن قدردانی از حضور مشتریان، برای برگزاری نشست های اینچنینی به صورت جامع تر و با جامعه فراوانی بیشتر در برنامه های مختلف تاکید نمود.


منبع:

1401/06/17
23:40:11
0.0 / 5
309
تگهای خبر: بازار , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد نشست صمیمانه مدیران ارشد گروه سایپا با مشتریان
نظر شما در مورد نشست صمیمانه مدیران ارشد گروه سایپا با مشتریان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲